Pavli19 Pavli19 komentáře u knih

Královna všech Královna všech Irena Cápová

Kdo sleduje britskou královskou rodinu průběžně, nic nového se nedozví. Autorka zřejmě čerpala z českého a britského bulvárního tisku. V knize jsou nepřesnosti, opakující se slovní spojení. Na knihu jsem se těšila, ale velmi mě zklamala.

26.03.2023 1 z 5

Lekce z nenávisti Lekce z nenávisti Martina Monošová

Kniha je čtivá, děj plyne svižně, závěr knihy byl rychle ukončen a vše vysvětleno.

09.12.2022 4 z 5

Dokud nás pravda nerozdělí Dokud nás pravda nerozdělí Emily D. Beňová (p)

Velmi čtivá kniha, určitě doporučuji, ale ten závěr... Škoda, že nemám po ruce pokračování. Vadily mi jen občasné překlepy a hrubky.

26.11.2022 4 z 5

Hvězdy nad Amsterdamem Hvězdy nad Amsterdamem Martina Monošová

Příjemné čtení ze života. Doporučuji.

18.11.2022 4 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

Na knihu jsem se těšila, ale bohužel nenaplnila mé očekávání. Byla zřejmě psaná jako výtah scénáře filmu, který je postaven na hlavních protagonistech. Film jsem zatím neviděla, ale teď si v klidu počkám až jej budou dávat v TV.

19.08.2022 2 z 5

Rozhodně doporučuji. Čtenář zde najde mnoho informací, které např. jako turista nemá šanci poznat, objevit. Občas je to moc smutné čtení. Rozporuplná země, jsem ráda, že žiji v ČR, v Evropě.

05.03.2022 4 z 5

Enter, mami! Enter, mami! Martin Moravec

Příjemné, hezké a někdy i úsměvné čtení, určitě doporučuji.

03.03.2022 4 z 5

Pilotkou Boeingu 737 Pilotkou Boeingu 737 Kristýna Jupová

Pěkná kniha o velmi náročném, ale krásném a zajímavém povolání. Autorka popisuje velmi náročnou (finančně, časově, vědomostně) přípravu na povolání pilota a pak přijde pandemie a je konec, to je moc smutné.

03.03.2022 3 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Bohužel jsem se nemohla do knihy začíst. Velmi popisné, zdlouhavé. Odložila jsem, nedočetla.

07.01.2022 1 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Velmi zajímavě a velmi čtivě napsaná kniha, doporučuji všem fanouškům letectví (a zvláště A380) a nejen jim. Opravdu se povedla.

02.01.2022 5 z 5

Kniha rozhodně stojí za přečtení. Dobře se četla, trošku můžeme nahlédnout jak to chodí i ve vysoké politice.

26.11.2021 4 z 5

Země Nory Robertsové Země Nory Robertsové Ava Miles

Kniha se příjemně četla, romantika s trochou napětí. Doporučuji i přesto, že od začátku bylo zřejmé jak se romantika bude vyvíjet.

26.11.2021 4 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

Romantika s detektivní zápletkou, dobře se četla, ale někdy zbytečně moc podrobná. Spisovatelka má lepší knihy.

14.09.2021 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Pěkné, příjemné čtení, romantika nic náročného. Občas více popisu přírody na Islandu, který je jistě velmi zajímavý. Doporučuji.

22.07.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Romantická oddechovka, namyšlený arogantní hlavní hrdina, ale i tak je kniha čtivá. Doporučuji.

08.07.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knihu jsem dočetla, ale po celou dobu jsem nedokázala "fandit" ani jednomu hlavnímu představiteli, přesto doporučuji k přečtení.

08.07.2021 3 z 5

Chlapi na odstřel i na lásku Chlapi na odstřel i na lásku Miroslava Besserová

Příliš mnoho divných chlapů v jedné knížce. Přečíst několik povídek je fajn, ale celá knížka, to je už příliš.

05.05.2021 2 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Jednoduché, předvídatelné, bez velké zápletky, ale četlo se dobře.

25.04.2021 3 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Téměř bez děje, bez romantiky, jen sex na mnoho způsobů.

08.04.2021 1 z 5

Dokonalý tah Dokonalý tah Elizabeth Lowell (p)

Romantika s napětím. Občas detailní popisy. Doporučuji k přečtení.

05.04.2021 4 z 5