Papírek Papírek komentáře u knih

Klíč Klíč Joe Vitale

Pěkná kniha. Jsou v ní návody, jak myslet pozitivněji. Čte se snadno a rychle a navíc je hezká po grafické stránce. :-)

18.09.2019 4 z 5

Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze Marie Mannschatz

V knize jsou dobré myšlenky. Avšak po celou dobu si mou pozornost neudržela. Nic moc mě neoslovila. Ke konci jsem se těšil až knihu konečně dočtu a začnu číst knihu jinou.

05.05.2019 2 z 5

Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz Eliot Siegel

Pěkně vysvětleno, jak fotografovat modelky. A hlavně dobrá inspirace.

23.04.2019 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Ze začátku mě kniha moc nezaujala a na to, že je tenká trvalo mi několik dní než jsem ji přečetl. Silně mi připomínala knihu Tajemství od Rhondy Byrne. Jsou v ní celkem zajímavé příběhy o vyplněném přání, až se to zdá neuvěřitelné. Nakonec jsem usoudil, že je to pěkná kniha s pozitivní energií.

18.04.2019 4 z 5

Známky Známky Hans Reichardt

Zajímavé historické příběhy o vzniku pošty. Informace, jak vznikají poštovní známky, jak sbírat, o padělcích, raritách a mnoho dalšího. Kniha je doprovázena pěknými ilustracemi.

07.04.2019 5 z 5

Základy meditace Základy meditace Lynne Lauren

Za mě musím napsat, že jsem čekal od knihy trochu něco jiného. V knize jsou popsány návody k různým meditacím. Aby člověk mohl knihu využít v praxi musí mít schopnost dobré vizualizace.

31.03.2019 3 z 5

Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Celá trilogie je velmi čtivá a poutavá, ale ne všemu v knihách věřím! Třetí kniha je o životě a myšlení na naší planetě. Zmínka o posmrtném životě, vesmíru a životě na dalších planetách. Kniha je už trošku delší než předchozí díly a některé myšlenky se v ní opakují. V některých částech je složitější na pochopení. Není to žádná náboženská kniha a doporučuji ji všem, i těm kteří žádné náboženství neuznávají.

27.03.2019 5 z 5

Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Zajímavé čtení na zamyšlení. Kniha pojednává o životě na této planetě, světové ekonomice a politice.

01.03.2019 5 z 5

Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Musím říct, že ze začátku mě tato kniha nebavila, říkal jsem si, že jsem si ji koupil zbytečně. Ale po několika stranách si mě tak obmotala, že jsem ji četl s dychtivostí dál a dál! Je to úplně něco jiného než vykládá církev! Takže bych tuto knihu doporučil i těm co nevěří v Boha, nebo ti co tvrdí co smrdí Bohem, to není pro ně.V knize je tolik nových poznatků, že je potřeba nějakého času na vstřebání a ke knize se třeba i vracet. Kniha mě zaujala na tolik, že budu pokračovat ve čtení dalších dílů. A je na každém člověku, aby zhodnotil zda autor opravdu rozmlouval s Bohem nebo si to vše celé vymyslel.

11.02.2019 4 z 5

Sny a jak jim rozumět - Úvod do výkladu snů Sny a jak jim rozumět - Úvod do výkladu snů Stase Michaels

Knížka se mi líbila. Čte se rychle a srozumitelně. Dozvěděl jsem se o snech víc, jak vznikají, co nám chtějí říct a podobně. Jen je někdy těžší rozlousknout co sen naznačuje.

10.01.2019 4 z 5

Tibetská kniha mrtvých Tibetská kniha mrtvých Mistr Padmasambhava

První kniha o buddhismu co jsem četl. Je o přípravě na smrt a putování posmrtným životem. Některé pasáže jsou v ní trochu složitější na pochopení, proto by bylo lepší jako první si přečíst nějakou jednodušší knihu o buddhismu. Tibetskou knihu mrtvých bych doporučil, aby si ji přečetl každý.

26.12.2018 4 z 5

Buddhismus pro začátečníky v otázkách a odpovědích Buddhismus pro začátečníky v otázkách a odpovědích Thubten Chodron

Kniha se mi líbila, působí pozitivní energií. Je napsána jednoduše a srozumitelně. Čte se jedním dechem. Zodpověděla téměř všechny mé otázky ohledně buddhismu a pomohla mi zamyslet se a uvědomit si některé věci.

26.12.2018 5 z 5

Mnich. Deník ctihodného Mantakusaly Mnich. Deník ctihodného Mantakusaly Lukáš Marvan

Knížka se mi hodně líbila. I když nemá moc napínavý děj pořád mě nutila číst dál a dál. Každý den jsem se nemohl dočkat až knížku otevřu a znova se do ní začtu. Čte se snadno a rychle, občas v ní jsou i vtipné pasáže. Škoda že knížka nemá více stran a škoda, že má celkem rychlý závěr, zajímalo by mě, jak si vedl spisovatel po návratu do České republiky.

26.12.2018 5 z 5

Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Helen Morgan

Zajímavé historické informace o poštovních známkách "Modrý mauricius". Ale občas taky zdlouhavé nudné pasáže. Popravdě jako sběratel poštovních známek jsem od knihy jsem čekal víc.

26.12.2018 3 z 5