Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog přehled

Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3776/bmid_hovory-s-bohem-ii-neobvykly-dialog-p1A-3776.jpg 4 115 115

Hovory s Bohem série

Druhá kniha populárních Hovorů s Bohem je psána formou „veřejného dialogu“, který je určen všem, kteří přemýšlejí o své duchovní cestě v kontextu moderní doby. To, co se přihodilo autorovi této knihy, se může stát i vám. Připravte se na rozhovor. Je čas začít nový život a stát se viditelnými, pak je viditelný i váš vztah k Bohu.... celý text

Literatura světová Náboženství Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

Conversations with God: An Uncommon Dialogue , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog. Přihlašte se a napište ho.

alma
31.07.2023

(SPOILER) Četba,,Hovorů s Bohem" N. D. Walsche může být jistě inspirativní. Právě tak ale může přivést k zamyšlení, zda se v autorově případě skutečně jedná o vážné duchovní hledačství, anebo spíše o mystifikaci nezkušených čtenářů hříčkami s náboženskými pojmy. Jinými slovy: zda je jeho autorská práce vedena skutečně tak dobrým úmyslem, jaký je hodem obdivu ušlechtilých členů Humanity's Teamu. (redakce časopisu Dingir, 4/2005)

Elea
06.10.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila o něco méně než I. díl, možná i kvůli všeobecnějším tématům, i kvůli tomu, že politický systém v Americe přece jen nepovažuji za až tak dokonalý.

gab72
20.01.2021 4 z 5

Něco osloví něco ne a tak je kniha zamýšlena. Za mě velmi dobrá, s tím, že člověk jí bude brát jako téma k přemýšlení ne jako dogma. Ono stejně asi dost věcí pak člověku dojde, že to je pravda:).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog v seznamech

v Právě čtených3x

Neale Donald Walsch
americká, 1943
2016  83%Hovory s Bohem I.
2007  95%Malá duše a Slunce
1999  83%Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog