PanKérka PanKérka komentáře u knih

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Dostala jsem se k ní díky povinné četbě. Přečetla jsem jí během jednoho dne ve škole. Vážně skvělá knížka. Ten konec je ale k naštvání.

23.01.2011 5 z 5

Čas žít, čas umírat Čas žít, čas umírat Erich Maria Remarque (p)

Vážně skvělá! :)

23.01.2011 5 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Opravdu skvělá kniha o výživě, která jednoduše objasní všechny možné aspekty zdravého životního stylu. Doporučuji každému, kdo se chce zabývat tím, jak se kvalitně stravovat.

19.05.2019 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Možná je to tím, že mezi předposledním a tímto dílem uběhlo dost času, než jsem ho přečetla, ale kniha mě tolik nezaujala. Nedokázala jsem se úplně znovu sžít s postavami a tedy celé mi to přišlo v některých místech absolutně předvídatelné a všechno tam podle mého vyházelo až moc skvěle. Prostě až přeslazená pohádka. Ale jako oddechovka dobré.

08.02.2019 3 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Kniha je skvělá jen mi přijde, že se v ní autor už trochu opakoval pořád dokola. Konečně jsme ale měli možnost nahlédnout do skutečného světa. Závěr je docela překvapivý ve stylu Noemovy archy. Ale tak jako tak... ZLOSIN je dobrý.

15.10.2016 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Velmi zajímavá kniha jen mě trochu mrzí ten konec. Čekala jsem nějakou obrovskou explozi či jinou pomstu a ta se bohužel nekonala.

15.10.2016 4 z 5

Fialový autobus Fialový autobus Maeve Binchy

Obyčejná knížka s nezáživným dějem a bez zřejmé zápletky

13.06.2013 2 z 5

Rukověť lovce upírů: Rafael van Helsing Rukověť lovce upírů: Rafael van Helsing Martin J. Howard

Krásné ilustrace, jednoduše ale velmi zajímavě podáno. Rozhodně doporučuji všem se zálibou v upírech :)

24.03.2013 5 z 5

Nebohé čarodějnice a boží inkvizitoři Nebohé čarodějnice a boží inkvizitoři Vladimíra Krejčí

Občas zajímavé, ale spíš jen chabá napodobenina Terry Dearryho se stále tím samým opakovaným na 70 stránkách...

17.01.2013 2 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

Tak zatím naprosto nejúžasnější díl. Byla jsem strašně napnutá, bylo mi děsně líto pana Hroozleyho a na konci jsem se prostě jen musela tlemit jako blbec radostí. Vážně naprosto bezvadné!

08.01.2013 5 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Po čtvrté "připravovací" knize úžasné. Skvělé změny očekávaného děje. Rozhodne jsem zvědavá na pokračování.

05.01.2013 4 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Mně se tahle knížka tedy velice líbila. Celou dobu jsem se nemohla dčkat až se ten dozví to, a tamten zas tohle, aby to dalo konečně celý smysluplný obraz. Pro mě prostě další úžasná Kingovka.

29.12.2012 5 z 5

Znamení run Znamení run Joanne Harris

Naprosto úžasná knížka. Prvních pár stránek jsem nevěděla, co si o tom myslet ale potom mě to dostalo a nemohla jsem se odtrhnout . Rozhodne doporučuju všem.

11.12.2012 5 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Z počátku jsem si myslela, že to bude nějaká knížka tak pro 10tileté děti a už už jsem přemýšlela o jejím odložení. Nakonec jsem ale pustila do celé knihy. A uchvátilo mě to! knížka se čte sama, takže za dva večery bylo hotovo a hned jsem se vrhla na další díl :)

27.11.2012 4 z 5

Na dvou židlích Na dvou židlích Michal Viewegh

Pohodové, odpočinkové čtení :) Pokud se chcete odreagovat je to dobrá volba

28.05.2012 4 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Tuhle knížku mi doporučila kamarádka. Nejdřív se mi do ní moc nechtělo, ale pak sem si jí vzala. Zaujala mě hned od první stránky a musela jsem jí co nejdřív dočíst do konce. Opravdu skvělý spisovatel, stejně jako jeho otec.

01.03.2012 5 z 5

Sága z Valhally Sága z Valhally Johanne Hildebrandt

Ačkoliv jsem čekala něco trochu velkolepějšího, bylo to skvělé. Škoda, že už Johanne další takové knížky nenapsala...

21.02.2012 5 z 5

Myslím, že první díl se mi líbil o kousíček víc, ale nemohu říct, že tohle by nebylo taky úžasné. Obě povídky se mi líbily.

22.01.2012 5 z 5

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

První díl mi sice přišel zajímavější, ale ani tento nebyl k zahození. Sice jsem si dost často říkala, proč to vůbec čtu, jelikož mi za Nicka z toho bylo občas divně. Vážně bych nechtěla být v jeho kůži. Už se ale strašně těším na to, co bude následovat po tom "příjemném" obědu.

02.01.2012 3 z 5

Odporné dětství a příšerní rodiče Odporné dětství a příšerní rodiče Vladimíra Krejčí

Dost dobré. Miluju podání děsivých dějin :)

31.10.2011 5 z 5