pandaterka pandaterka komentáře u knih

Fitness Brokolice v kuchyni - Veganská kuchařka pro sport a hubnutí Fitness Brokolice v kuchyni - Veganská kuchařka pro sport a hubnutí Magdalena Nácovská

Výborná kuchařka, díky ní jsem začala jíst zdravěji, především doporučuji recept na falafel, burrito a cizrnové muffiny.

01.10.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Skvělá oddechová a milá kniha. Za mě asi nejlepší, co jsem zatím od této autorky četla. Ideální pro mladší čtenářky.

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Doporučuji, zajímavý příběh, není to nuda a zároveň se i něco dozvíte o Japonsku.

Amerikána Amerikána Chimamanda Ngozi Adichie

Amerikána byla super, dozvěděla jsem se toho dost a zároveň mě bavil celý příběh Ifemu a Stroupka.

23.02.2019 4 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Dobré počtení, jenomže zápletku jsem poměrně brzo odhalila. I přesto mě to ovšem bavilo až do konce.

23.02.2019 3 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Jeden příběh lepší jak druhý. U této autorky snad ani nejde narazit na špatnou knihu. Nejvíc mi vyhovuje, že i když se jedná o poměrně depresivní osudy tak je to napsané tak, že z toho nemám špatnou náladu. Ale chápu, že na někoho to může být moc.

02.01.2019 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, ale měla jsem z ní docela depresivní náladu. Čili jo doporučuji ale potom si nachystejte něco veselejšího na spravení nálady.

02.01.2019 4 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Nuda. Čekala jsem víc. Ale pokud nic neočekáváte, možná se vám zalíbí.

02.01.2019 2 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Eleanor si zamilujete. Přejete jí šťastný konec a prožíváte s ní všechny strasti, lásku a přátelství. Doporučuji.

02.01.2019 5 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Tato kniha splnila přesně to co jsem od ní očekávala - oddechové čtení. A musím říct, že mě i bavila zápletka a hlavně hlavní hrdinka, jediné co mi vadilo bylo to, že po popisu hlavního hrdiny jsem si představila toho chlápka z Odpadlíka (indián s delšími vlasy, s naušnicí), nevím proč ale pak už jsem prostě nemohla dostat tu představu z hlavy :D

02.01.2019 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Přidávám se k nadšencům této knihy,je jiná než jsem u Aghaty zvyklá a o to víc mě zaujala, bavilo mě vidět do hlavy každého z hrdinů, cítit atmosféru na ostrově a konec mě naprosto dostal :)

24.08.2016 5 z 5