palka452 palka452 komentáře u knih

Neviditelný Neviditelný Jaroslav Havlíček

Slyšela jsem jako audioknihu a nejlepší je začátek a konec mezitím je to dost smutné

19.01.2019 5 z 5

Deset povídek aneb na vině jsou prakoně Deset povídek aneb na vině jsou prakoně Věra Stiborová

Knihy mi manžel čte nahlas a U téhle se tady taky velmi hlasitě smál

Honzlová Honzlová Zdena Salivarová

Kniha psaná jakoby formou myšlenek Musím si od této autorky určitě ještě něco přečíst Vždycky jsem četla jenom jejího manžela a seriál Prima sezóna je geniální

Soukromý život Heleny Trojské Soukromý život Heleny Trojské John Erskine

Tak tato kniha je plná hlubokých myšlenek a úvah o tom jak život uchopit a neztratit se v něm Dnes se píše málo takovýhle knih

19.01.2019 5 z 5

Život před sebou Život před sebou Émile Ajar (p)

Tak tahle kniha mě bavila moc byla plná hlubokých myšlenek a přitom velmi zábavná a někdy velmi vtipná

Povětroň Povětroň Karel Čapek

Překvapilo mě jak je tato kniha plná hlubokých myšlenek Ostatně celý Čapek je nadčasový

19.01.2019 5 z 5

Jak se dnes chovat ve společnosti Jak se dnes chovat ve společnosti Patrick Jake O

Čekala jsem od této knihy trochu více zábavnosti

19.01.2019 3 z 5

Chování nočních motýlů Chování nočních motýlů Poppy Adams

Kniha byla celkem fajn jen podruhé bych jí asi už nečetla a zase takové trošičku jiné psaní které mi moc nevyhovuje

19.01.2019 3 z 5

Utajená láska prezidenta Masaryka : Oldra Sedlmayerová (1884-1954) Utajená láska prezidenta Masaryka : Oldra Sedlmayerová (1884-1954) Petr Zídek

Kniha je velmi zajímavá zase ukazuje že všichni jsme jenom lidi a ukazuje i prezidenta jako obyčejného člověka s chybami dozvíte se také hodně o tehdejší době což některé knihy neumí přiblížit

Dávno-nedávno, daleko-nedaleko Dávno-nedávno, daleko-nedaleko Otakar Moravec

Některé mi přišly velmi zajímavé jazyk je zde velmi zvláštní...

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Kniha se vcelku dobře čte jen co je tam autentického bůh suď

19.01.2019

Marko Marko Jaromír Tomeček

Kniha je velmi zajímavá tím jak umí vystihnout okamžik jak pár slovy všechno vykreslí

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Ze začátku to s knížkou celkem šlo ale pak se tam začala motat spoustu postav a celkově to byl takový pro mě americký styl psaní

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Když si od Patrika hartla přečtete jednu knihu tak se vám zdá že je to celkem fajn Jenže pak přečtete druhou a zjistíte že se to pořád tak všechno nějak motá v kole A co mi v jeho knihách leze na nervy je že třeba totalitu a nebo 90 léta popisuje věci které vůbec nebyly možné nebo byly nereálné a to v knihách nemám ráda. Jeho knihy mi přijdou na jedno brdo

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Pro mě tato kniha není moc vtipná asi rozdíl v mentalitě národa nevím

19.01.2019 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha je trošku nevyvážená některé věci se mně moc nedotýkají ale pak jsou tu věci které jsou prakticky perlami kdy si vzpomenete na to co jste cítil v určitém okamžiku a to je u knih vždycky dost vzácné a jedna z nejhezčích knih kterou jsem četla

Není jiné cesty Není jiné cesty Trygve Gulbranssen

Už se blížíme ke konci této ságy a jsou to moc pěkné myšlenky že by člověk neměl myslet jen na sebe a Snažit se být dobrý k ostatním a odpouštět jim jejich prohřešky obzvláště pokud jsou to vaši nejbližší...

Vane vítr z hor Vane vítr z hor Trygve Gulbranssen

I v druhém díle zase moc pěkné čtení manžel s knihou velice spokojen protože mi čte nahlas

Věčně zpívají lesy Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Moc krásná kniha je to trošku jako pohádka Jak by věci v životě měly být. Čte mi tuto knihu Partner a pak ho to občas dojímá což se mu stává málokdy jak by se člověk měl snažit o dobro...

Miss AmeriKa Miss AmeriKa Miřenka Čechová

Kniha kterou je dobré si přečíst velmi originální velmi zajímavá