Pakuna Pakuna komentáře u knih

Diamanty nosí smrt Diamanty nosí smrt Nancy Martin

Stylová detektivka pro ženy.. sestry Blackbirdovy znovu na scéně. Souhlasím, že kniha nezanechá hluboký dojem, ale na oddechnutí od náročnější četby se hodí skvěle.

16.09.2013 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Po Miléniu od Larssona jsem se dostala k této knize a byla jsem spíše zklamaná. Hypnotizéra jsem nějak přetrpěla a zkusila jsem to znovu s Paganiniho smlouvou.. Další knihy od Larse Keplera raději vynechám.

11.09.2013 2 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Odpočinková detektivka pro ženy. Nic náročného ke čtení, spíše takový relax.

11.09.2013 3 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Spousta nečekaných zvratů, autorka mě neustále překvapovala a já jsem s napětím četla stranu po straně.

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Zlatokopky, Londýn, zajímavá zápletka, intriky, vražda, sex... Nechaal jsem se vtáhnout do děje a četla jsem... až do konce. :)

Tatínkovy holčičky Tatínkovy holčičky Tasmina Perry

Zaujaly mě rozdílné povahy čtyř sester. Autorka píše zajímavě, kniha mě bavila.

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Mám ráda styl psaní autorky, ale tohle byl opravdu slabší kousek. Kniha mě vůbec nezaujala a dostalova jsem protrpěla každou stránku.

11.09.2013 2 z 5

Nejprotivnější holka na táboře Nejprotivnější holka na táboře Enid Blyton

Myslím, že bych ji i dneska našla na půdě. Příběhy o Elizabeth se četly velice dobře.

Záhada tajného dopisu Záhada tajného dopisu Enid Blyton

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

Záhada starého klepadla Záhada starého klepadla Enid Blyton

Záhada tajného přístavu Záhada tajného přístavu Enid Blyton

Záhada zelené rukavice Záhada zelené rukavice Enid Blyton

Záhada pavoučího domu Záhada pavoučího domu Enid Blyton

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji!

Dvojčata a Claudine Dvojčata a Claudine Enid Blyton

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené.

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. V podání Blytonové byl život na internátní škole docela zajímavý.

Pětka se má báječně Pětka se má báječně Enid Blyton

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Pětka už v tom zase lítá Pětka už v tom zase lítá Enid Blyton

Pětka na Pašeráckém vršku Pětka na Pašeráckém vršku Enid Blyton