Pětka už v tom zase lítá

Pětka už v tom zase lítá https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153323/spravna-petka-petka-uz-v-tom-zase-l-7LW-153323.jpg 5 214 9

Tajemná tvář za oknem. Telefon nefunguje a policie nic neví. Pětka se vydává po stopách únosců.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Fall Into Adventure , 1950

marketa3815
17.08.2022 3 z 5

V tomto díle je neuvěřitelně iritující, že George začali říkat Jirka. Jinak jsou příběhy správné pětky všechny na jedno brdo, nicméně čtivé. Naše dítě je čte v našem městečku zřejmě jediné, knihovna je přesunula už dávno do skladu. Tento formát s malými písmeny bez ilustrací většině současných dětí nevyhovuje.

pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

katy87
02.06.2021 4 z 5

Čtu jako dospělák, v dětství jsem milovala. Teď vždycky nemůžu uvěřit vlastním očím, že nikdo v knížce neprožívá to, že: jsou děti pryč přes noc s nikdo neví kde jsou; George s Timem někdo unesl a nikdo nic nenahlásil a všichni jdou vesele na vlastní pěst pátrat; Timovi vyhrožují zastřelením a nikdo z dětí není zas až tak extra vyděšený; děti jen tak strávily noc na louce a v pohodě spaly asi pod širákem na tvrdé zemi; neustálý přísun potravin za jakýchkoliv okolností - no, je to přece jenom pohádka a ty se v dětství skvostně čtou ;-)

Jessybelle
01.04.2020 5 z 5

Opět návrat do dětství... Je to taková jednohubka. Čtu i kvůli synovi, kterého jsem k těmto knížkám přivedla. Vždy mi hlásí, kde zrovna je a co se mu na tom líbí. Je fajn si s ním o tom popovídat... A tak i já musím být v obraze, přece je to nějaký ten pátek, co jsem je četla...

Elulilinka1
25.02.2018 5 z 5

Co dodat....? Jako ostatní knihy ze série je i tato super!!! Četba příběhu se hodí především na léto, kdy máte spoustu času :).

Evik30
17.02.2015

I když už na takovéhle knihy nemám ten správný věk vždycky se k nim ráda vracím. Dětské detektivky mají něco do sebe. Jde to i bez krváku. Dobrodružství 4 dětí (3 sourozenců a jejich sestřenice) a psa Tima jsou potěchou pro dětskou "dobrodružnou" povahu. Vždycky jsem se cítila jako Georgina. Tělem holka, ale duší klukem. I když jenom v těchto knížkách a v dětských dobrodružstvích.

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Každý týden jsem v knihovně hledala další díly! :)

Alena_S
03.07.2013 5 z 5

Jestli si nepletu díl, tak toto byl pořádnej nervák! :)

Desper
14.05.2012 5 z 5

Je mi sice už víc ale vždy jsem byl naprosto vtažen do děje a uchvácen četl dobrodružství čtyř dobrodruhů a psa
Všechny díly a také několikrát :D