Pajic21 Pajic21 komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Tak tohle by mohl být autorky konec v mé knihovně. Měla jsem co dělat, abych dočetla do konce a to se mi předchozí knihy líbily. Velké zklamání. O ničem, nuda, kvalitou spíše působí, jako by to byla autorky první kniha.

08.08.2021 1 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Místy trochu zmatek, ale velmi příjemná kniha na zimní večery.

22.01.2021 3 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Kvalitní a promyšlená kniha. Děj mě však nezaujal. Jednoduše řečeno mne prostě nebavila.

11.08.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

K mému překvapení mi nová vyšetřovatelka Kate vůbec nevadila. Zajímavý námět na začátek nové série. Avšak přijde mi, že autor už začíná hřešit na faktu, že se stal známým a oblíbeným. Vydávání knih, jak na běžícím pásu, za mě spěje k tomu, že se v knihách objevuje čím dál více nepravděpodobných a nepromyšlených pasáží. Což by se u kvalitního thrilleru stávat nemělo. Následkem toho ve mně kniha nic nezanechala a nedotkla se mě, bohužel.

12.05.2020 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Předešlá kniha série s Erikou "Chladnokrevně" pro mne byla zklamáním. Ovšem co se týče knihy Smrtící tajnosti, tak zde už je za mě Robert Bryndza opět zpátky u svého obvyklého standardu. Velmi čtivé a nepředvídatelné. U této knihy se nudit nebudete.

11.01.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Milé překvapení! Nešla odložit.

29.12.2018 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Nesmírně čtivé, znepokojivé a promyšlené. Tahle kniha mě vážně chytla. Konec mohl být více propracovaný, ale i tak to je skvělé čtení, které vás nepustí.

28.05.2022 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Kniha mne chytla, v první půlce jsem se i bála, ale ke konci už to bylo slabší.

24.05.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Za mě jedna z nejlepších knih od autorky. Jediné mínus shledavam v tom, ze vrah byl předvídatelný, ale stejně mne konec překvapil a kniha mě moc bavila.

30.03.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tahle kniha bohužel nebyla můj šálek kávy. Pasáže “tehdy” mohly být za mě mnohem kratší a hlavní tema příběhu více propracované. Takto mě to bohužel nudilo a celkově působilo spíše jako červená knihovna. Hvězdičky dávám především za nápad zpracovat tak silné téma.

17.03.2022 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knihy od této autorky se mi velmi pěkně čtou. Pro někoho, kdo nemá náladu na nic náročného a drastického, je to ideální volba. Oddechové čtení, které je ale zároveň napínavé.

25.05.2020 3 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Od této knihy jsem čekala mnohem více.

14.09.2019 2 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Souhlasím, kniha se četla sama. Ani na chvíli jsem se nenudila, což mě překvapilo, vzhledem k počtu stran. Nejvíce mě bavil pohled psychiatra Joa. Moje první kniha od tohoto autora a jistě nebude poslední.

28.01.2017 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Za mě velmi předvídatelný a celkem nudný děj, který by se dal zpracovat mnohem lépe. Slabší průměr.

03.07.2022 3 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Za mě kniha postrádala napětí. Celkem zklamání.

01.06.2022 3 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Průměr, který nenadchl, ani neurazil…

24.05.2022 3 z 5

Společenství Společenství Bentley Little

Jediné co mohu za mě vyzdvihnout, je atmosféra knihy, která mě dokázala vtáhnout. Konec ale totálně knihu zabil. Vzhledem k hororovému žánru by mi ani nevadila nereálnost, ale tohle byl vážně nesmysl.

13.05.2022 2 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Myslela jsem si, ze mě tato kniha bude bavit mnohem víc. Bohužel. Za mě málo propracované.

02.05.2022 3 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

U této knížky mne zklamal závěr, který byl na můj vkus hodně předvídatelný, což nemám rada. Ale jinak mne příběh bavil a rozkrývání minulosti bylo napínavé.

12.03.2022 3 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Za mě bohužel nejnudnější kniha od této autorky. Zklamání.

28.02.2022 3 z 5