Pajic21 Pajic21 komentáře u knih

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Pohodové čtení, ideální na podzimní večery. Kniha dokáže velice vtáhnout svoji atmosférou.

26.09.2021 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super. První kniha od autorky a rozhodně nebude poslední.

25.03.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tahle knížka nešla odložit. Napínavé, místy až dechberoucí a děsivé. Tohle se povedlo!

01.10.2021 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Kepler je prostě mistr oboru. Zrcadlový muž a Pavouk jsou za mě opravdu topovky.

03.01.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

V této knize si autorka opravdu brilantně pohrává se čtenáři. Za mě možná nejlepší kniha od autorky.

25.06.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tohle se povedlo. Kniha mě bavila. Děj byl skvěle vymyšlený a zpracovaný.

18.10.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Po dlouhé době opravdu kvalitní thriller.

29.08.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knihy od tohoto autora mne baví. Za mě ale bohužel kniha Chladnokrevně byla slabá. Nepromyšlená s předvídatelným koncem. Působila na mě "odfláknutým" dojmem. Ani v osobním životě hlavních postav nebyl žádný posun. Bohužel zklamání.

05.02.2019 2 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Rozhodne jedna z těch lepších knih od autora. Návrat Eriky mě potěšil a nezklamal.

03.01.2023 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tato autorka si drží svůj standart. Pokud chce člověk něco nenáročného, ale zároveň napínavého, je jasnou volbou. U této knihy jsem se však zhruba od půlky začala lehce nudit. I tak to ale bylo příjemné čtení.

26.10.2020 3 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Tato kniha má vše, co má správný thriller mít....Napětí, zápletku, sympatického vyšetřovatele, příjemný styl vyprávění, chytrého vraha a ještě přiměje k zamyšlení. Za mě velmi milé překvapení.

04.03.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Po dlouhé době kniha, která mne nadchla. Skvěle propracované, je vidět, ze autorka odvedla skvělou práci. Rozhodně si přečtu i další knihy od této autorky.

10.07.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Zábavná a napínava kniha, stejně jako předchozí od autorky. Sice možná trochu pomalejší rozjezd, ale poté už nešla odložit.

17.09.2021 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tak tohle byla jízda! Marsonsová je sazka na jistotu. Brilantní.

18.07.2022 5 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Super. Tahle kniha mne vážně bavila. Velké překvapeni!

12.04.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Jedním slovem zklamání. Myšlenka dobra, ale dej negradoval a byl neskutečne vleklý, kniha by mohla být poloviční.

12.03.2021 1 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Kniha na mě zapůsobila jako velmi povedené psychologické drama. Děj měl spád, v knize nebyly zbytečné zdlouhavé pasáže a neustále docházelo k novým událostem. Z trochu jiného soudku, ale za mě příjemné a zábavné čtení.

26.09.2020 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Chápu, ze autorův záměr byl spíše šokovat a odlišit se, ale na můj vkus moc překombinované a scény o kanibalismu spíše úsměvné a nerealistické. Závěr mě zklamal. Ale velké plus bylo, ze se v knize pořad něco dělo.

25.04.2022 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Velmi čtivá kniha s originálním námětem.

20.04.2022 4 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Tento typ knížek mám rada, děj mě moc bavil. Pasáží z minulosti tam bylo na můj vkus až moc, zajímala mě primárně současnost, ale jinak za mě moc milé překvapeni! Těším se na další knihu.

07.09.2021 4 z 5