P3_tis P3_tis komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Přestože mám ráda trillery, tak Colleen se okamžitě zařadila mezi mé oblíbené autory.
Píše velmi poutavě a každá její kniha vás nuti číst dal a dal, dokud nejste na konci.
Jako velký bonus vidím, ze knihy nejsou jen klasické romantické příběhy, ale vždy zpracovávají nějaké těžké téma. A ani tato kniha není výjimkou…

24.02.2023 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Nic není takové, jak se na první pohled muže zdát. Knihy od Harlana Cobena jsou toho zárukou. Myslíte si, že znáte konec / pravdu a on vás na poslední stránce vyvede z omylu.

18.09.2022 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Tady mi chvíli trvalo, než jsem se zacetla a zorientovala v množství postav.
Autor nás celou dobu udržuje v napětí , kdo je Lombard. A ten konec? Rada bych se dočkala nějakého pokračování, protože tohle bylo dost nečekané….

19.06.2022 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Krásná a čtivá kniha z prostředí knihkupectví.
Kapitoly ze současnosti se prolínají s minulostí a m se tak dozvídáme spletitý příběh Charlottiny maminky a tety.

23.05.2022 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

(SPOILER) Tahle série mě obrovsky baví. Luc a Ava jsou ohromní sympaťáci.
Narozdíl od prvního dílu je tato kniha rozdělena na dvě části. První se zaměřuje na příběh kolem vražd. Druhá část nás přibližuje více k vrahům, jejichž vraždy jsou velmi promyšlené a děsivé.
Co mě hodně rozčilovalo byl vztah Avy a Joea.
A u osudu Salterové jsem brečela…

24.03.2022 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Skvělý a čtivý příběh, od kterého se neodtrhnete.
Hlavní hrdina je velký sympaťák, který pomáhá 17ti -18ti leté Evie, ale zároveň vyšetřuje vraždu studentky.
Moc se mi líbí propojení postav, závěrečné vyšetření vraždy a zároveň jsem v napětí, kdo je vlastně Evie. Těším se moc na další díly!

29.05.2021 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Oddechovka, která se pěkně čte, ale zároveň má “drsnější zápletku stejně jako Hypotéza lásky.

21.02.2024 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Druhý díl není špatný, ale první byl určitě lepší. Tady mi vše připadalo zbytečně zdlouhavé. Ovšem odhalení pachatele bylo velké překvapení.

19.01.2024 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Slibný začátek série se sympatickou Zoe a detektivem Tatumem.

14.01.2024 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Tak tohle opravdu vypadá na slibný začátek série! Laurel je ohromně sympatická a kniha je tak skvěle napsána, že se chtě nechtě začtete od první stránky. Jak tady již zaznělo - připomíná to sérii s Josie Quinn, takže jestli ji milujete, je to kniha přesně pro vás!

14.04.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Cela série s Josie je proste super. Už aby tu byl další dil!

26.01.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Třetí dil se mi líbil víc, ale je to spíš osobní preference. Josie mě ohromně baví a já se nemůžu dočkat dalšího dílu!

22.01.2023 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

I tenhle díl se čte sám a je plný vtipných okamžiků, jak jsme u této série zvyklí. Přesto byly první dva díly z mého pohledu lepší. Což ovšem nemění nic na tom, že doufám, že bude další díl.

18.09.2022 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásné navázání na první díl. I tady vám 400 stran uteče jak nic. Opravdu skvěle zpracovaná série.

16.04.2022 5 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Hlavní hrdina Lukasz se nudí ve vztahu s přítelkyní Jagodou, a proto hledá zpestření v mobilní aplikaci Ukaž mi. V této aplikaci plní úkoly a sbírá body, aby se na konci měsíce mohl setkat s Královnou. Úkoly jsou však čím dál tím zvrhlejší a děsivější a Lukasz najednou neví, jak to celé ukončit. Místo setkání s Královnou přichází zvrat, který nikdo nečeká... zároveň se ze současnosti dostáváme do období před čtyřiadvaceti lety, kde to vlastně celé začalo...
Kniha je ohromně čtivá, nedokážete ji odložit, protože musíte zjistit, co bylo dál. Na konci do sebe vše zapadne a člověk pochopí jednotlivé kapitoly.
Odhalení Královny pro mě bylo šokující.

04.04.2022 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Skvělé, nemohla jsem se odtrhnout! Baví mě sympaťák Tom s Becky, kteří kromě případu musí řešit i své osobní životy. Vše tak do sebe hezky zapadá!

01.04.2022 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tohle byla první kniha, kterou jsem od autorky četla a byla to jízda. Přečetla jsem ji již dvakrát a pořád mě baví. Tom je neskutečný sympaťák a o závěru knihy ani nemluvím! Prostě nemůžete se odtrhnout!

01.04.2022 5 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Toto byla první kniha, kterou jsem od autorky četla a byla jsem ohromena. Líbilo se mi jednotlivé uspořádání kapitol z pohled nevěsty a z pohledu její nejlepší kamarádky. Ale vůbec celkové propojení přítomnosti a minulosti a všech vztahů... a na konci přijde ten wow efekt, který u trillerů tak miluji.

28.02.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Teda to bylo tak správně praštěný :-D Jako oddechovka super, hned se začtete a i když je vám naprosto jasný, jak celý příběh dopadne, stejně čtete. Okamžitě se zamilujete do hlavní hrdinky, která má nejen nevymáchanou pusu, ale navíc je obrovsky ztřeštěná :-D
Celý příběh je tak trochu "rychlý", ale to vůbec nevadí, protože vy se prostě skvěle bavíte :-)

11.02.2022 4 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Na třetí díl série jsem se ohromně těšila. Začátek knihy mě dost zmátl. Chyběla mi tam Mila. Celou dobu jsem si říkala, jestli je to skutečně třetí díl série. Ale autor nezklamal a knihu ukončil brilantně jako oba předchozí díly a stačí vydržet do konce, aby do sebe všechno zapadlo. Tak teď jen čekat na další.

07.11.2021 4 z 5