P3_tis P3_tis komentáře u knih

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Autorka má můj obdiv za napsání takto skvělého příběhu při třech dětech!
Hlavní postavy jsou ohromně sympatické, děj je promyšlený do nejmenších detailů a odhalení vraha velmi překvapivé. Těším se na Vesnici.

11.05.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tak tenhle díl byl skvělý! Líbil se mi určitě víc, než díly předchozí. Byla to jedna velká jízda a my se dozvídáme zase o něco víc z Josiina života. Bavilo mě střídání kapitol Teď a Malá Josie. Plno věcí tak konečně dává smysl.
Vrhám se na další díl!

11.01.2023 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Toto je přesně ten typ trilleru, který vás chytne od první stránky a nepustí. Jakmile začnete číst, tak nemůžete přestat. Hltáte každé slovo a tělo vám rezonuje s každou novou informací. Není snad kapitola, ve které by nedošlo k nějakému zvratu. Přesto kniha nepůsobí nijak přeplácaně, vše do sebe zapadá a vy jste udržováni v napětí až do konce, kdy padá jedna bomba za druhou. Pak jenom sedíte, všechno vstřebáváte a říkáte si, že se nemůžete dočkat dalšího dílu - což bude nekonečně dlouhé, když tenhle třetí právě vyšel.

07.05.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Parádní série! Duo Hunter a Garcia je skvělé!
Bavily mě krátké kapitoly, díky kterým nemůžete proste přestat číst.

07.10.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Tento díl jsem četla až jako třetí , protože jsem mezitím v knihovně objevila jako první díl čtvrtý a pátý.
Díly ze série na sebe lehce navazují, ale v dalších dílech je vše hezky vysvětleno, takže úplně nevadí, pokud nezačnete prvním. Přesto je tento díl ten úvodní a seznámí nás s hlavními hrdiny - inspektory, kteří jsou velmi sympatičtí.
Nevím, jak bude pokračovat druhý a třetí díl, ale na rozdíl od čtvrtého a pátého dílu, zde vraha známe (ve třetím a čtvrtém si můžeme pouze domýšlet, kdo má všechna ta zvěrstva na svědomí). Co všechny díly ale spojuje je fakt, že probíhá více vyšetřování současně a kromě hledání pohřešovaných či vraha se autorka také zabývá peripetiemi soukromých životů inspektorů.
Velké doporučení pro všechny milovníky detektivek či trillerů.

18.03.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

S každým dílem narůstá morbidita. Určitě u této knihy nedoporučuji
jíst :-D
Vrah je velkým překvapením!

10.10.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle tedy byla jízda. Ohromně čtivé, že se nemůžete odtrhnout. Vraha jsem neuhádla ani náhodou. Hunter s Garciou velcí sympaťáci. Určitě se těším na další díly.

01.10.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Druhá kniha, kterou od autorky čtu a začínám být silně přesvědčena, že je chci ve své knihovně všechny :-)

Tahle kniha vás chytne za srdce. Není to klasický milostný příběh, přesto je plný lásky a porozumění, které cítíte z každé stránky. Zároveň je i plný bolesti a vy chtě nechtě pláčete spolu s hlavními hrdiny.

Colleen se zde pustila do opravdu velmi těžkého a bolestivého tématu. Přesto mám pocit, že by lidem, kteří si prochází něčím podobným, dodala naději… tahle kniha ve mně bude dlouho rezonovat.

01.01.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tak tohle byla jízda! Opravdu výstižný název knihy, protože po jejím dočtení, vám je všeho a všech líto
Autorčiny knihy jsou s každým dílem lepší a lepší a toto je určitě nejlepší a nejčtivější díl!

09.07.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Jak zde již zaznělo - začátek je mírně zdlouhavý, ale poté má kniha spád.
U druhé půlky knihy jsem skoro nedýchala a jenom jsem si říkala, že to nám autorka nemůže udělat nepředvídatelný závěr trilogie!

23.05.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak toto byl velmi silný příběh. Do půlky je to taková klasická romanťárna - on miluje ji, ona miluje jeho, vypadá jako zlobivej kluk… ale pak tam je tolik zvratů… prostě knihy od Colleen mají vždy nějakou přidanou hodnotu a žádný příběh není takový, jak se na první pohled zdá…

18.02.2023 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Skvělé, skvělé, skvělé!
Miluju to napětí mezi Lucem a Avou. Stejně jako několik různých rovin vyšetřování, které do sebe nakonec perfektně zapadnou. Těším se na další díl!

15.03.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tak tohle bylo skvělý! Vůbec nechápu, ze jsem tuto knihu neobjevila dříve. Člověk se ihned začte a nemůže se odtrhnout. Skutečně hltáte každé slovo. Už se těším na druhy díl a doufám, ze se dozvím, co se stalo s Jakem.

17.02.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Po dočtení téměř nedýchám. Skvěle zapeklitý příběh!

23.12.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

S každým dalším dílem se násilí stupňuje. Tato série je opravdu pro silné povahy. Budu si od ní muset dát asi chvíli pauzu.

30.11.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Tak tahle knížka mi vzala dech…. Čekala jsem klasickou romanci, kdy se dva lidé budou scházet 9.listopadu a pak jeden z nich prostě nepřijde a nebo bude mít partnera.
Vůbec jsem nečekala tak silný příběh a vlastně vůbec takový příběh! Nádherné, silné, strhující!!! I na slzičky došlo…

12.02.2023 5 z 5

To, že je kniha naprostou povinností pro všechny fanoušky Harryho Pottera, zaznělo již ve všech recenzích a je to fakt!
Kniha je opravdu čtivá a Tom umí velmi poutavě vyprávět / psát.
Kromě zákulisí filmů o HP nás seznámí se svým soukromím. Jak se vlastně dostal k hraní, jaké to bylo vyrůstat se třemi staršími bratry, … a co bylo po dotočení HP.

Velmi mě překvapilo, s jako otevřeností Tom knihu napsal. Prožíváte s ním jeho úspěchy i nezdary. Při zmínce o pláči, ho chcete obejmout, ale zároveň se smějete jeho vtipům.

Poslední dvě kapitoly mě hodně překvapily, protože Tom nás opravdu pustí do svého soukromí…

A je tu poslední stránka a mně je tak líto, ze jsem knihu už dočetla, stejně jako tomu bylo u knih HP.

28.11.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

I když od začátku tušíte, jak příběh skončí. Stejně vás ta hra na kočku a myš baví!
Oddechová a čtivá kniha s nádechem erotiky. A přitom žádná slátanina, u které byste museli přeskakovat budou stránky.

15.09.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Skvělý díl! Abych příliš neprozradila, na konci se mi moc líbilo rozuzlení dvou dějových linek

08.11.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak již bylo řečeno, není to prvoplánově klasická romanťárna. Střídají se kapitoly z pohledu Tate a Milese, ale Milese před šesti lety. Tyhle kapitoly mě hodně vtahly do děje. Hltala jsem každé slovo a strašně mě zajímalo, co se stalo, ze je Miles takový jaký je… téma je to těžké a mne z něho bylo chvílemi úzko.

07.02.2023 5 z 5