p. Rochesterová p. Rochesterová komentáře u knih

Přehrada Přehrada Paulina Świst

Svižné, zábavné a sexy počteníčko

05.01.2024 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Dobrá detektivka..mělo to spád..tušení kdo je stvůra jsem měla dlouho, ale vždy mě následující čtení znejistilo..stránky díky tomu letěly jedná za druhou

04.01.2024 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Četlo se to výborně..hlavní dvojka sympaťáci..a bylo to i maličko něco jiného ( opravdu maličko, ale to se u romantického točení pořád v jednom kruhu počítá)

03.01.2024 4 z 5

Zapomeňte na neděli Zapomeňte na neděli Valérie Perrin

Poetický a realistický..něžný a tvrdý..mládí a stáří..láska a nenávist. To vše je tenhle román.

20.12.2023 4 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Tak tohle mi přišlo že snad autorka nemohla myslet vážně...kdyby to byla parodie nebo děj zůstal u středoškoláků a neposunul se o 7 let dál tak budiž...série Jeho banán atd se mi celkem líbila, ale v této určitě pokračovat nebudu

08.12.2023 1 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Nenáročná a rychle přečtená detektivka...zajímavá hlavní dvojka...jdu do dalších dílů

26.11.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Klasická, dobrá romantika. Odpočinkové klišé. A velmi osvěžující obyčejný vanilkový sex, což mám poslední dobou pocit, že už v literatuře ani neexistuje

06.11.2023 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Pro mě zdlouhavých prvních cca 200 stran, kdy jsem ji chtěla i odložit nedočtenou a dumala nad tím co na této knize všichni vidí. Ovšem pak to nabralo spád a nešlo se odtrhnout. Výborně promyšlený příběh.

10.10.2023 4 z 5