p. Rochesterová p. Rochesterová komentáře u knih

Ricci Ricci Marcy Jell

Opět to bylo o něco lepší než první díl..ale celkově všechny 3 díly nějak šité horkou jehlou..v jedničce se bývalá od Marca, která otěhotněla s jeho otcem jmenovala Ramona a ve trojce Roxana..

17.02.2024 2 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Musí se nechat, že je to o něco lepší než jednička to zase jo..

16.02.2024 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Emocionální jízda, která bude ještě nějakou dobu doznívat..prolínání minulosti, přítomnosti a fiktivního příběhu..za mě výborné čtení

15.02.2024 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Noooo rychle přečtená jednohubka..přišlo mi to jako jen nějaký nemastný, neslaný výcuc knížky, která někde asi existuje...koupila jsem si 3 díly najednou, kdybych koupila jen tenhle první, tak do dalších neinvestuji..

12.02.2024 2 z 5

Dům iluzí Dům iluzí Pauline Gedge

Moc nemusim čtení o starém Egyptě, ale tohle se povedlo..první díl měl dle mého trochu více šťávy, ale oba se velmi dobře čtou

11.02.2024 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Opět se nedalo odtrhnout..jela jsem na jeden zátah do 4 do rána..

10.02.2024 4 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Skvělý příběh s propletenými osudy..drsnější vyprávění..čteno s nadějí, že vše dobře dopadne

08.02.2024 4 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

První dvě třetiny knihy byly fajn..tak od romantiky nemůže mít člověk nějaká převratná očekávání..ovšem v poslední třetině mě přestala bavit..dokonce mi tam přišly chvíle až trapné..

04.02.2024 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborné čtení..byla to jízda..jedna věc (která hrdince nedošla)mě tam tedy silně zarazila..ale s chutí se pustím do dalšího dílu..

04.02.2024 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Drásavý příběh psaný zvláštním stylem..

30.01.2024 3 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Zatím mě všechny tři díly bavily...těším se na další

25.01.2024 4 z 5

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Knížka psaná spíše takovou dokumentární formou..tento milostný příběh mě nepřestává fascinovat, takže jsem si ho ráda znovu přečetla.. krásně románově je vystavěn v knize Černá a purpurová, doporučuji

22.01.2024 4 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Skvělé čtení, které mě pohltilo a vyplivlo ve skutečných ulicích starého Londýna... děsivě vysoký počet stran, ale rozhodně stály za to

20.01.2024 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Krásná knížka od začátku do konce..silný příběh, silná žena..mě autorka dostala na lopatky..já se dojímala jako blázen a to se mi takhle už dlouho nestalo

19.01.2024 5 z 5

Služebná Služebná Alicja Sinicka

Přečteno na jeden zátah..nedalo se odtrhnout..a bylo i nějaké to překvápko..jo,jsem spokojená

16.01.2024 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Dobrá knížka..dobrý příběh..ale některé situace se tam dost opakovaly.. třeba 9. listopad se mi líbil mnohem více

11.01.2024 3 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Nemilosrdně syrové..měla jsem husí kůži a ještě asi dlouho mít budu..jedna z knih na kterou nezapomenu

07.01.2024 5 z 5

Prvok, Šampón, Bodka a Karol Prvok, Šampón, Bodka a Karol Patrik Hartl

Vidět jako první film se v mém případě ukázalo jako špatný nápad..už jsem si to čtení pak az tak moc neužila

06.01.2024 3 z 5

Přehrada Přehrada Paulina Świst

Svižné, zábavné a sexy počteníčko

05.01.2024 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Dobrá detektivka..mělo to spád..tušení kdo je stvůra jsem měla dlouho, ale vždy mě následující čtení znejistilo..stránky díky tomu letěly jedná za druhou

04.01.2024 4 z 5