olor olor komentáře u knih

Lovení Snárka Lovení Snárka Lewis Carroll (p)

Tak tohle dilo jsme objevila teprve vcera v mistni knihovne (Swansea, UK). Chtela jsem Alenku, ale byla rozpujcovana... Takze jak ulovit Snarka jsem si odnesla domu a ted ho louskam v originale a jiz ted chovam neskonaly obdiv k tomu, kdo tohle prelozil do cestiny. Bohuzel ceskou verzi zatim nemam

01.08.2021

Nadherna kniha...Ctu ji opakovane od utleho detstvi, cetla jsem ji svym detem, ted ji ctou me deti svym detem a mezitim si ji uzivame kazdy sam... Genialni dilo a genialni preklad manzelu Skoumalovych...
Prekvapila mne spousta komentaru od nespokojenych ctenaru, je mi to divne, ale takovy je zivot - nic neplati univerzalne a je to asi v poradku.

01.08.2021 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Opet skvele dilo, Paulo Coelho snad ani jina psat nedovede

01.08.2021

Tuhle knihu miuju, miluju a miluju !!! A to jiz od roku 1965, kdy jsem ji dostala a miluji ji o moje dnes jiz dospele deti. Film jsem po delsim otaleni shledla a docela se mi libil. Uz davno jsem pripravena na prekvapeni pri filmovem zpracovani knih. Nerozumim, jak muze nekdo Alenku vnimat jako nudnou nebo nepochopitelnou, jak jsem tu v mnoha hodnocenich cetla... o to vic mne tesi, ze je tu take dost milovniku teto prazvlastni prekrasne knihy. Jsem s pozdravem " At ziji vetchari hadrousci, at vzkvetaji chrudosivi borolove" !!!

07.10.2013 5 z 5

Filipka Filipka Jaroslava Reitmannová

Tahle knizka ve me navzdy zanechala predstavu utulneho bezpecneho domova, plneho pohody a lasky. Cetla jsem ji v prvni tride a pak v ruznych intervalech a take se svymi detmi, vlastne donedavna, pak jsem bohuzel prisla o vetsinu knihovny...nektere obrazky z tehle knizky mam dodnes jasne pred ocima a ten panacek na titulni strane Hadracek nebo Kudlasek? - tak toho zna od sve maminky uz i moje vnucka....

07.10.2013 5 z 5