oliviet oliviet komentáře u knih

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Kniha se mi celkem líbila. Dost mi ale vadilo, že hlavní hrdina je docela nadutý, to jak neustále odmítá vidět opravdového pachatele, mi občas lezlo dost na nervy.

24.01.2015 5 z 5

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Opravdu pěkně napsané. Jediné co mi vadilo bylo, že se rodina Maharádži odmítla ke knize vyjádřit a nakonec bojkotovaly natočení filmu podle knihy, protože se v ní vyskytují nepravdivé informace..To ale není vina autora této úžasné knihy.

22.12.2014 5 z 5

Vládkyně moří Vládkyně moří Philippa Carr (p)

První a určitě poslední kniha od této autorky co jsem začala číst a také první kniha, kterou jsem nebyla schopná dočíst. Krátce bych to zhodnotila jako mnoho děje bez výrazného prožití a zabíhání do hloubky. Nezaujaly mě ani charaktery hlavních postav, protože byly úplně bezcharakterní. Hlavní hrdina spal s většinu ženských postav, ženy bere jako prostředek k tvoření svých synů a uspokojení potřeb. Hlavní hrdinka pro změnu snáší zotročování od mužů bez výrazného boje aby nakonec zjistila, že se jí to vlastně líbí. Nevlastní sestra hlavní hrdinky- no comment. Vždy když jí zabijí manžela, nemá problém hned se koukat po jiném...Jen takové nastínění co mi na knize nejvíce vadilo. Řekla bych, že hlavní myšlenka děje je zajímavá( pomsta...), ale vše ostatní je velice špatně.

19.12.2014 odpad!

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Pro mě je to zatím nejslabší román od této autorky. Asi první 1/3 knížky jsem se velice nudila, další jsem se rozčilovala nad hloupostí hlavní hrdinky a teprve konec, ale až opravdu konec, byl ten nejlepší. Knihu jsem přečetla celou jen proto, že jsem momentálně neměla co číst....

06.12.2014 2 z 5

Ty jediný Ty jediný Bertrice Small

Mně se tato knížka líbila. Nemohu souhlasit s PomněnkouPrvní. Hrdinka má sice ráda sex, ale sukně před každým nezvedá. Tato knížka je spíše o lásce, než jsem z jiných románů Bertrice Smallové zvyklá. Líbí se mi, že rozvíjí další osudy Rosamundy. Celkově mi série Dědictví Friasgate přišla klidnější a romantičtější, což není u knížek Smallové někdy na škodu. Tuto spisovatelku mám velice ráda. Opakovaně zde píší lidé negativní hodnocení této spisovatelky. Vzkaz pro ně: Nemáte-li rádi v knize trochu sexu a napětí s pojené s romantikou, pak tuto spisovatelku nečtěte. Řekla bych, že v některých svých románech předčí Padesát odstínů šedi (Fifty Shades of Grey), ale tento román mi přišel klidnější :-). Pokud se vám knihy této spisovatelky líbí a jste zvyklí na její styl psaní, mohu vám tuto knihu jen doporučit.

19.04.2014 5 z 5

Zapomenutý důkaz Zapomenutý důkaz Nancy Taylor Rosenberg

Příběh navazující na Polehčující okolnosti. Opět skvěle popsané právnické i detektivní prostředí....

04.08.2013 5 z 5

Polehčující okolnosti Polehčující okolnosti Nancy Taylor Rosenberg

Obvykle nečtu detektivní příběhy, tato kniha se mi dostala do ruky náhodou. Anotace knihy jako střižená z mého oblíbeného seriálu LaO SVU a opravdu nezklamala. Dokonale popsané právnické a detektivní metody a prostředí. Napětí až do konce. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Pokud vás tento příběh zaujal, tak doporučuji přečíst si pokračování tohoto příběhu v knize Zapomenutý důkaz.

04.08.2013 5 z 5

Divoká růže Divoká růže Bertrice Small

Opět poutavý příběh s řadou zápletek a postav, které jak jsem naštěstí zjistila se prolínají více díly této autorky, proto už pro mě není nutné si dlouze malovat rodokmeny jejich postav. Autorku čtu zatím velice krátce-4 knihy a zjišťuji, že si ji hned velice oblíbíte, či zcela zavrhnete. Z počátku mi její široké rodinné větvení postav připadalo složité( proto jsem v některých knihách uvítala rodinné rodokmeny), ale nyní zjišťuji, jak je hodně postav v jejich dílech propleteno + pěkné sexuální scény( opravdu nechápu hodnocení 50 odstínů šedí jako erotického románu, když tato autorka by měla kolikrát v sexshopech vydělávat mění..) + ta historická doba do které se její romány odehrávají ( já opravdu nebudu kafrat do historických nesmyslů, mě se to prostě líbí). Mohu jen doporučit!

17.07.2013 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Pěkné, četla se velice lehce. Odpočinková kniha.

11.07.2013 4 z 5

Nalezení ztracené lásky Nalezení ztracené lásky Bertrice Small

Jako vždy autorka nezklamala. Propletené dějové linie sahající až k praprababičce( opravdu doporučuji si od této autorky nejdříve přečíst její prvotinu-"Kadin, sultánova žena", kdy se velice často autorky vrací právě do těchto časů), vášeň, láska a i napětí. nic v této knize nechybělo. Čím více čtu její knihy, tím více se se autorky stává mou oblíbenější...

11.07.2013 5 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Jedním slovem hrůza. Také patřím mezi milovnice Fifty shades, začala jsem číst i Crosfire sérii,proto jsem měla od této knihy jistá očekávání. Ale tak dlouho zklamaná z knihy jsem už opravdu dlouho nebyla. Podle mě je romám omylem značen jako "sexuální". Autorka popisuje sex velice povrchně jakoby viděla v dálce páření králíků. Po přečtení jsem měla pocit, že pod pseudonymem se ukrývá jiná naše slavná autorka Lenka Lanczová. Tento romám bych opravdu zařadila spíše mezi lehké romantiky. V té chvíli by mě tato kniha ničím nepřekvapila a nezklamala. Nerada píši negativní kritiky, ale tady jsem musela. Snad mě nestrháte.

03.06.2013 odpad!

Záhir Záhir Paulo Coelho

Mě se tato kniha velice líbila. I když se místy kapinku táhla vydržela jsem až do konce a nelituji. Je pravda, že jsem tuto knihu začala číst na doporučení kamarádky v období partnerské krize. Možná i proto jsem se v této knize sama našla.

02.06.2013 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Obdivuji popularitu této knihy od tohoto autora. Z jeho knížek se mi tato četla zatím nejhůř a nejdéle. Na mě je až moc prošpikovaná filozofickými úvahami. Od autora mám mnohem oblíbenější knížky.

02.06.2013 3 z 5