Ty jediný přehled

Ty jediný https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2625/mid_ty-jediny-YwX-2625.jpg 4 70 70

Dědictví Friarsgate série

Další dobrodružství Rosamundy Boltonové, která v doprovodu svého bratrance prchá před Loganem Hepburnem ke dvoru skotského krále a své přítelkyně Markéty Tudorovny. U dvora pozná pravou lásku — Patrika Leslieho. Situace se však nečekaně zkomplikuje.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Until you , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ty jediný. Přihlašte se a napište ho.

Laira
12.09.2022 1 z 5

Ešte som len v polovici, ale už dávno som nečítala tak nudnú "Harlekínku". Bojujem však ďalej, lebo nedokážem knihu odložiť bez dočítania. Veľa politiky, veľa rýchleho s.xu. Navyše Rosamunda mi povahovo pripadá ako Lara (séria Svět Hetar) len cez kopirák...

scarletblue
20.01.2021 3 z 5

(SPOILER) Za mě o dost slabší než první díl. Už to prostě nebylo ono. Prolítla jsem to a četla každou desátou větu. Až posledních 150 stránek jsem četla poctivě. Myslím, že kdyby se autorka víc věnovala namlouvání Logana a Rosamundy, tak by udělala lépe. V prvním díle to mezi nimi jiskřilo a její starý milenec mi přišel nudný a s tím i celá jejich dějová linka. Bavili mě akorát scény na dvorech. Těch tam klidně mohlo být víc. Navíc mi bylo líto Jane, alespoň, že zemřela v nevědomosti.

petraj30
14.08.2019 3 z 5

Celkem zajímavý příběh, ale nějak jsem se s tím nedokázala sžít, ale četla jsem i horší knihy

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ty jediný v seznamech

v Právě čtených1x