nycol Online nycol komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Čtivý a uvěřitelný příběh, přečteno jedním dechem.

27.09.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Většinou platí, čím další díl, tím víc nic. Ovšem tady, i když mi to přijde nemožné, protože první díl byl vynikající, druhý díl ho předčil. Doufám v pokračovaní.

21.04.2021 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Přečteno několikrát, knihy z této "série" jsou k nezaplacení.

06.07.2017 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Kotleta i Michalek jsou tak sileni, az jsou neodolatelni. Precteno na jeden zatah. Chtela bych touto cestou poprosit autora, aby zrychlil psani, jeho knizky si davam za odmenu a je jich kurevsky malo :).

05.12.2017 5 z 5

Případ doktora Karpety Případ doktora Karpety Jaroslav Boček

Skvělá kniha. Předčila očekávání

10.02.2022 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Přečteno jedním dechem.

11.08.2020 5 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Měla jsem ji doma docela dlouho, absence upírů a jiných obludek mi podvědomě vadila a pořád jsem přečtení odkládala. No a teď musím rychle koupit druhý díl, ani jsem si nevšimla, že mimo emzáků tam nikdo "jiný" není a byl konec. Ale jen 4 hvězdy, jako je to dobrý, ale není to ono. Edit: musím dát 5, ty 4 jsou málo :)

02.07.2021 5 z 5

Elantris Elantris Brandon Sanderson

Do pulky super, od pulky do konce megabomba:)

05.06.2018 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Možná bych uvítala méně sexu, ale i tak za plný počet hvězdiček.

06.07.2017 5 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Velmi povedené, některé hlášky by člověka i zabily :)

18.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Přečetla jsem téměř vše, co Kotleta napsal. Úplně nej je pro mě Perunova krev, na nejnižší příčce jsou detektivky.
Tuhle knihu jsem si koupila loni v létě a pořád jsem jí odkládala. Prezentovaná samotným autorem, jakže nic moc nic a mělo to být jinak, do kabelky se nevešla, dovolená byla krátká, tak tu prostě ležela a čekala.
A výsledek? Přečteno za 3 dny po večerech, nemohla jsem jí odložit. Bylo jasný, že to dobře dopadne, tedy pro Kalandra, pro bambilion mrtvých už ne, no :).
Myšlenka muslimské Evropy a potažmo celé planety mě vyděsila, objev "vycucávačky" planet je dobrý nápad, křižáci jako obhájci křesťanství taky do děje krásně zapadli.
U mě dobrý, jakože hodně dobrý. Navíc jsem od knihy ani takový zážitek neočekávala, takže ne dobrý, ale výborný!!

14.07.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak nevím, jako špatné to není, ale podle nadšení, které tuto knihu provází, jsem čekala víc. Za mě průměrná detektivka.

05.01.2021 2 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Prijemne, vtipne a svezi, oddychovka.

10.04.2018 4 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Četla jsem několikrát, vždycky se k ní budu vracet.

03.10.2017 5 z 5

Kdo je Abel Kdo je Abel W. Michael Gear

Neotřelé, originální, nadchlo mě to.

05.07.2017 5 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Pro děti a mládež? To už dávno nejsem. Knihu jsem tak nějak " vdechla". Skvělé. Tak dlouho jí mám doma, vůbec nevím, proč jsem jí přeskakovala, doufám, že další díly budou stejné

02.02.2024 5 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Divný. Dalo mi hodně práce donutit se to dočíst. V Legii Kristýna boduje, tak jsem si koupila i její knihu, tedy, zřejmě první a poslední. Druhý díl už fakt nedám.

21.09.2023 3 z 5

Tanec papírových draků 2: Hon Tanec papírových draků 2: Hon Petr Brožovský

U Týnčinýho ptáka, co bude dál? Druhý díl jsem tak nějak "vdechla".

10.08.2023 5 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Běžně tenhle typ literatury nevyhledavám, tahle se ke mně dostala náhodně a co? A dobrý. Sice lehce nereálné situace, ale člověk by měl věřit, že aspoň někdy dobro zvítězí.

20.05.2023 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová