Noname007 Noname007 komentáře u knih

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Z této knihy jsem byla poměrně zmatená a nebyla jsem příliš schopna si na ni udělat nějaký komplexní názor. Ač jsem ve věku hlavních názorů, příliš jsem s nimi nesympatizovala a ani neměla tušení, proč jednají jak jednali. O japonské sebevraždě jsem již slyšela, ale v tomto díle mi to přišlo až trochu přehnané.
Nezaujala a ani neurazila. Ovšem znovu už si ji jistě nepřečtu.

11.05.2021 2 z 5

První První Kiera Cass

Tento závěrečný díl už mi jen přišel jako zbytečné natahování a konec naopak příliš rychle a dramaticky ukončený. Ale tak už od prvního dílu bylo vcelku jasné jak to skončí. A upřímně...na konec jsem se už docela těšila.

11.05.2021 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Knihu jsem četla jako oddechovou knihu. Nijak mě nenadchla, ale docela dobře se četla. Ovšem náctileté může velmi zaujmout. Oceňuji navázání příběhů.

31.03.2020 3 z 5

Modrá Modrá Maja Lunde

Naprosto úžasná kniha. Poukazuje na problémy dnešního světa, dává možnost k zamyšlení a zároveň je to moc dobře napsaný příběh.

23.03.2019 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha v podstatě o ničem. Hlavní hrdinka má náběh na titul nejarogantnější a nejnamyšlenější knižní postavy. Velmi slabé. V podstatě jen to samé dokola. Autorka se veze jen na vlně, která jí přinesla série Selekce.

13.12.2021 1 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka Osudy dobrého vojáka Švejka Jaroslav Hašek

Knihu jsem četla kvůli povinné četbě...a nedočetla. V podstatě o ničem, jediný o čem se mluví je alkohol a ulívání, podlézání...no prostě přesně Češi. A jak se říká, knihu buď milujete nebo nenávidíte. Já se řadím do té druhé skupiny.

21.03.2021 odpad!

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Knihu jsem četla kvůli maturitě, ale tak strašně se mi nelíbila, že jsem ji raději odložila a přečetla si jinou. Naprosto o ničem, postavy extrémně nesympatické. Nikdy se ke knize již nevrátím.

21.03.2021 odpad!

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Ke knize mě zlákala akce v knihkupectví, tak jsem neodolala a koupila, i když horory normálně nečtu. Čtení bylo docela zajímavé a zábavné, autorka dokázala vytvořit atmosféru tajemna. Doporučuji ke čtení hlavně na temné večery:))

27.10.2020 4 z 5

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

Knihu mi půjčila kamarádka, a proto jsem se brzy pustila do čtení. Myšlenka a příběh byly skvělé...jen ty postavy autorka opravdu vykreslila z mého pohledu špatně, byly příliš vzdálené realitě.

01.12.2019 3 z 5