nina3905 nina3905 komentáře u knih

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Na pokračovanie série som sa veľmi tešila. Páčilo sa mi prepojenie detektívnej zápletky aj so strastiplným osudom Robbieho. Teším sa na ďalší diel.

30.04.2023 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhá časť prečítaná, ale za mňa prvý diel mal lepší spád. Zároveň som zostala rozčarovaná z vývoja vzťahu medzi hlavnými hrdinami Avou a Lucem. Prečítam si však pokračovanie.

14.04.2023 4 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Prijemné nenáročné romantikuš čítanie.

11.03.2023 4 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Hneď od prvých stránok som bola veľmi príjemne prekvapená. Príbeh prináša čitateľom nielen detektívnu zápletku súvisiacu s aktuálnym prípadom, ale aj tému rasizmu (rómovia), únos dieťaťa resp. syna vyšetrovateľky. Pri čítaní ste neustále v strehu, premýšľate čo bude na nasledujúcich stránkach. Záver knihy zostal otvorený, takže sa môžeme tešiť na pokračovanie. Myslím si, že autorka si nájde svojich fanúšikov.

12.02.2023 5 z 5

Spomienky na neho Spomienky na neho Colleen Hoover

Tak toto je parádna kniha!!! Myslím si, že od tejto autorky som ešte nečítala knihu, ktorá by bola emocionálnou jazdou ako na húsenkovej dráhe. Autorka opäť prepracovaným príbehom prináša osudy hlavných hrdinov, pre ktorých nie je život prechádzka rúžovou záhradou, ale "bojom o prežitie". Knihu určite odporúčam na prečítanie - neoľutujete - siahnite po nej.

21.12.2022 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Príbeh prečítaný "na jeden záťah". Nevedela som sa od knihy odtrhnúť. Za mňa je tento tretí diel z celej série najlepší.

09.11.2022 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Humorné, oddychové, návykové romantikuš čítanie - jedným slovom - parádne, vážne nepreháňam. Hlavné postavy boli "na rožranie" - frfloš Adam a pozitivistka Olive, ich vzájomné rozhovory nemali chybu. Dobre mi padlo aj vysokoškolské resp. vedecké prostredie, v ktorom sa dej odohrával. Pozitívne hodnotím, že autorka v príbehu načrtla rodovú nerovnosť v profesionálnom prostredí. Dúfam, že budú k dispozícii aj iné knižné počiny od tejto autorky, pretože jej štýl písania mi jednoznačne padol "do noty". Knihu zaraďujem zatiaľ za najlepšiu, ktorú som si mohla v roku 2022 prečítať. Za mňa dávam 10/10 - nepreháňam :-)

12.09.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Parádna romantiku kniha! Autorka sa predstavila ako odborníčka na pomalú romantiku z francúzskeho prostredia. Sympatickí boli aj hlavní hrdinovia. Za mňa veľká spokojnosť.

Pěšec Pěšec Skye Warren

Kniha priniesla presne to, čo sľubovala. Som zvedavá na pokračovanie a určite siahnem po ďalšom diele.

16.08.2022 4 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Výborná letná romantikuš kniha! Nepreháňam, keď poviem, že kniha sa číta sama.

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Autorku uvedenej knihy mám rada a vždy s radosťou si prečítam jej nový knižný počin. Téma susedskej lásky je síce predvídateľná, ale mne sa páčilo pomalé spoznávanie hlavných hrdinov, ich vzájomný vzťah rástol a musel zápasiť s prekážkami. Páčilo sa mi aj zasadenie malej Sunny, malej dcérky hlavnej hrdinky, ktorá bola dieťaťom so špecifickými potrebami. Kniha určite stojí za prečítanie.

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Parádne zavŕšenie série!
Veľká spokojnosť - autorka ponúkla svojim čitateľom opäť nezabudnuteľný príbeh.

09.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Perfektné zavŕšenie celej série! Dúfam, že vyjde kniha ešte o Magnolii, ktorá je veľmi svojskou postavou. Určite odporúčam.

24.06.2022 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Kniha prečítaná jedným dychom, pretože nebolo možné ju odložiť. Keďže som nemohla vydržať, prelúskala som zvyšné dva diely a jednu krátku novelu v angličtine. Určite si však knihu prečítam aj v preklade. Môžem vám však povedať, že sa máte na čo tešiť. Knihu určite odporúčam!

12.06.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Kniha prináša veľmi emotívny, srdcervúci príbeh príbeh dvoch ľudí, s ktorými sa život nemaznal.

12.06.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Krásne - smutný romantikuš príbeh prináša čitateľom romantické pohľadanie pre dušu.

23.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Kniha je vtipná, nenáročná, romantikuš oddychovka. Podľa mňa zatiaľ najlepšia kniha, čo som od autorky čítala.

08.05.2022 4 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Nenáročná romantikuš knižka.

01.05.2022 3 z 5

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Nenáročné romantikuš čítanie, s jednoduchou zápletkou, so sympatickými hlavnými hrdinami, ktorí sa neustále doťahujú a iskrenie medzi nimi je neprehliadnuteľné. Určite si prečítam pokračovanie série.

30.04.2022 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Výborné čítanie so sympatickým detektívnym tímom. Každému, kto ma rád napínavé čítanie, určite knihu odporúčam.

30.04.2022 5 z 5