Nina291 Nina291 komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Autorka nezklamala. Těším se na další knížku

27.08.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Mám ráda duchařský příběhy a tenhle byl jeden z těch dobrých. Určitě si od autorky ještě něco přečtu

01.06.2020 5 z 5

Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Gary Stewart

Hm, přečíst se to dá

25.05.2020 2 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Musím říct že ten děj mě nenadchl. Doufám že další knížka bude lepší když už jsem si ji koupila

14.04.2020 2 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Když se člověk nevěnuje zdlouhavým popisům tak se neodtrhne od napinavyho příběhu. Skvělá je taky atmosféra NY 19.stoleti

10.04.2020 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Jedním dechem a jdu na další její knížku

16.03.2020 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Po dlouhé době dobrá krimi

24.02.2020 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Nic moc

27.12.2019 2 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Je to čtivé ale tak roztahané, že to ztrácí spád. Ale jinak zajímavý příběh.

01.03.2023 2 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Hm, tak ne, to nedám.

07.02.2023

Zaklínačky potíží Zaklínačky potíží Kristin Cast

Je tady spousta negativních hodnocení, já za sebe ale musím říct, že jsem byla spokojená. Jo - chvílemi se to táhlo a pohledy se střídaly, ale protože je to první díl, tak to beru. Počkám si na pokračování

27.12.2022 5 z 5

Dům Dům Bentley Little

Moje první knížka od autora a musím říct že mi dost připomíná Kinga. Trochu fantasmagorie ale chvílemi docela strašidelné.

31.08.2022 3 z 5

Královský nach tě neochrání Královský nach tě neochrání Ludmila Vaňková

Miluju její knížky.

11.03.2022 5 z 5

Přání smrti Přání smrti Robyn Thurman

Nechávám nedočtené. Snažila jsem se, ale nějak mě to nechytlo.

29.12.2021 odpad!

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Od spisovatelky už jsem něco četla. Zimní lidé jsou její nejlepší knížka. Neurazí, ale WAU se neodehrává. Nicméně pro zkrácení dlouhé co chvíle je to fajn počtení

21.11.2021 3 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Konečně knížka, která mě bavila. Styl psaní DC mi vyhovuje a s každou další knížkou je lepší. Dokonce ani konec nebyl špatnej. Těším se na další strašidelný dům

13.11.2021 5 z 5

Anděl temnoty Anděl temnoty Caleb Carr

Jsem zvyklá na autorův styl psaní a proto vím, že když přeskočím pár stránek, tak se nic neděje. Samotný příběh je skvělý a ta atmosféra.... jako bych tam byla.

30.09.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Další knížka na prd. Nebavilo mě to. Ze začátku jsem se fakt snažila začíst, ale prostě to nešlo.

30.09.2021 1 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

Ale jo, bavilo mě to. Byly tam i strašidelné chvilky, občas trochu zbytečně roztahané, ale po nějaké době konečně ucházející počtení

29.07.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Další fajn strašidelný počtení. Mám ty její knížky ráda.

25.05.2021 5 z 5