Nikyyy Nikyyy komentáře u knih

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Dočteno. :) Krásná kniha u který si uvědomíte,co pro znamená slovo ,,máma" a při tom postupně objevujete Itálie.O knize jsem začela přemýšlet v reálném životě,ale slovo ,,mamka" má v této knize hluboký význam.Uvědomíte si,co pro vás mamka znamená. Za mě super kniha,která vás nutí číst a číst stále dál. Carolina neboli Lina to neměla v životě lehké.
Doporučiji všem přečíst a je jedno kolik vám je. :)

06.01.2018 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Úžasná kniha,naprosto mě uchvátila. Konec knihy se dal lehce domyslet,jak to celé dopadne s Tobym a jak kniha skončí. :)

08.10.2017

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

A co se mě nejvíc na knížce líbilo? Knížka byla krásná, ale jedna věta mě pobavila a chvíli jsem se na ni musela zamyslet.
Věta zní: ,,Nech mě už prosím tě na pokoji,knížky potřebují taky oddych". :)

30.08.2017 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Další skvělá fantasy kniha. Příběh mě uchvátil a Felicity Morganovou jsem si oblíbila. Když jsem objevila tutu knihu ve knihkupecvtví,věděla jsem že mě kniha bude bavit číst. A taky že ano.
Felicity neměla zezačátku lehký život,ale pak se stal ... zázrak. Takové knížky mě baví číst. A ten konec! ... nutně potřebuju druhý díl.

23.08.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

O knížce Eragon jsem věděla už dříve,ale knihu jsem se rozhodla pořídit teprve teď. Čtení této knihy jsem si užila a těším se až budu číst další díl této série. Občas jsem měla pocit,že dobrodružství a putování po cestě s Eragonem a Safirou prožívám také. Doporučijo a doufám,že mě další díl nezklame.

18.08.2017 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Úžasná a krásná kniha! Zatím nejlepší kniha,kterou jsem četla. Chvílema se mi chtělo smát a i brečet.

21.07.2017

Všude dobře, doma nejlíp Všude dobře, doma nejlíp Jacqueline Wilson

Kniha mě svým dějem moc nezaujala. Tracy Beakerová neměla lehký život.

17.07.2017 2 z 5

Vítězství nadosah Vítězství nadosah Zuzana Francková

Ke knize mě inspirovala moje ségra. Knižka se mi líbila. Do situace jako se dostala Terka,bych se dostat nechtěla.

12.07.2017 5 z 5

Včera tě budu milovat Včera tě budu milovat Cristin Terrill

Užasná knižka.
Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a čekala jsem,co bude dál.Chvíli mě trvalo pochopit,kdo je Marina a Em.I když ti byla ta stejná a tatéž dívka.
Určite doporučiji přečíst.

10.07.2017 5 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Moc krásná knížka.
Zezačátku jsem si myslela,že mě děj knihy nebude bavit.
Ale pak mě kniha začela bavit a já nemohla přestat číst.

03.07.2017 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Kniha byla čtivá a velice mě bavila. Děj knihy mě mile překvapil.Ze zezačátku jsem tušila,jak to s Alicí a Maxem dopadne.

25.06.2017 5 z 5

Přízračný svět Alaizabel Crayové Přízračný svět Alaizabel Crayové Chris Wooding

Uff...konečně jsem knihu dočetla. Chvilku mě trvalo, než jsem knihu otevřela a začela číst. Kniha Přiračný svět Alaizabel Crayové se mi líbila, ale mezi mé oblíbené knihy nepatří.
V této knize mě zaujali dlaci. Stvoření,které bych na vlastní oči vidět nechtěla.

21.06.2017 4 z 5

Od první stránky této krásné knížky,jsem vědela že mě kniha bude bavit číst.
Nejdřív jsem viděla film,který mě za začátku přišel trochu strašidelný ale konec filmu byl užasný.
A nesmím zapomenout na krásný design knihy.

15.06.2017 5 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Velmi povedený příběh o sestrách. Bylo mě líto Mary,jak se k ní její mamka chovala. Konec knížky jsem nečekala,myslela jsem si že to dopadne jinak.

08.06.2017 5 z 5

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Moje druhá přečtená kniha od autorky. Knižka se mi líbila, ale čekala jsem od této knížky trochu víc.

31.05.2017 4 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Tuto knihu jsem četla jako povinnou četbu. Z knihy mám smíšené pocity ale kniha svým dějem špatná nebyla.

29.05.2017 3 z 5

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Krásná knižka a zajimavý děj.

21.05.2017 4 z 5

Kiki Strike ve Stínovém městě Kiki Strike ve Stínovém městě Kirsten Miller

Kniha mě příběhem naprosto ohromila. Hlavní hrdinka byla užásná.
Doporučiji všem,co mají rádi napínavé příběhy.

13.05.2017 5 z 5