nikolaxx nikolaxx komentáře u knih

Lži Lockeho Lamory Lži Lockeho Lamory Scott Lynch

Kniha je úžasná, citlivá, srdcervoucí, propracovaná, má nádhernou atmosféru a ty zvraty! Chvilkami napětím zadržujete dech a poté tam Locke nebo Jean hodí nějakou hlášku a vy se i přes napínavost situace musíte smát. Smích ale nebude jediná emoce, která vás u čtení čeká. Jsou zde momenty ze kterých mrazí a také ty, které vám zlomí srdce.

21.04.2022 5 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Nedokázala jsem knihu dočíst do konce. Příběh byl zdlouhavý a kniha zřejmě určená pro mladší čtenáře než jsem já:)

19.10.2020 2 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Dobře vykreslené emoce, příběh trochu předvídatelný.

05.02.2020 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Zprvu jsem myslela že půjde o běžný román pro dospívající dívky, prvních pár stánek na to opravdu vypadá. Ale pak se knížka ubírala úplně jiným směrem než jsem čekala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, velice příjemně mě překvapila. Autorka výborně využívá křehkou psychiku lidí, která nás nutí vytlačovat nepříjemné vzpomínky. Fascinující! Je to úžasná knížka , četla jsem ji už několikrát a pořád mě baví.

13.04.2016 5 z 5

Nikdy jsem nečetla tak živě a opravdově napsaný příběh. Při čtení jsem se někdy ztrácela z reality,velice kásné knihy

27.02.2016 4 z 5