nikola2205 nikola2205 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha skvěle popisující hrůzy války a poválečného období. Nejsem na tento typ literatury, jako jasný člověk si uvědomí jak se ma skvěle a že mi nic nechybí, ale i tak to slabším povaham zanechá lítost v srdci.

29.03.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nejkrásnější fantasy, které jsem kdy četla. Autorka skloubila vše, co od knihy chci.. Napínavé zvraty, skvěle vykreslení prostředí a postav a romanticka linka s kupou sexu, paráda!

05.05.2020 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Miluju tenhle typ knih... Fantasy v moderním světě, skvělé popisy, napínavý děj a romantika.

24.04.2020 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Super počtení.. Jako místy to smrdelo kopírováním a omylaním dokola již stokrát sepsaného klišé, ale to je můj problém, stejně čtu zas a znova tyto druhy knih, protože mě prostě baví! Něco se této knize musí nechat, byl tam i jeden nečekaný moment a celkem napínavé scény.

13.04.2020 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Ale jako jooo napětí, akce pěkné... Asi jsem zmlsana s S. J. Mass, chyběla tomu ta romantika no.. ☹️

14.01.2021 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Pobavilo. Vzrušující ????

01.04.2020 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tak tohle je moje srdcovka! Nečekala bych, že tento typ knihy existuje a že ho najdu ve svých skoro 30ti letech. Miluju fantasy a erotické knihy, tohle byl proste luxusní nářez!

29.03.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jako jo, oddechovka sex tam je taky.. Jinak je to spíš takové to stokrát otřepane téma.

29.03.2020 3 z 5

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

Dotčeno s premahanim. Hlavni hrdinka je fňukna, v knize není absolutně žádný sex ani romantika, zbytečně zdlouhavé a konec mohl byt lepe zakončen..

20.07.2021 2 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Napínavé, romantické prostě super!

24.04.2020 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover