Nikita65 Nikita65 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělé, přečteno za 2 dny, napínavé, i když člověk tuší, jak to skončí, čte bez dechu dál

01.08.2021 5 z 5

Odložená spravedlnost Odložená spravedlnost Petr Čepek

Druhá kniha od Petra Čepka a opět supr. Mám moc ráda knihy typu, kdy se z více úhlů rozvíjí příběh a v každém je nějaká indicie. Občas jsem se vracela, aby mi něco neušlo. Moc mě kniha bavila a byla jsem strašně zvědavá, kdo a proč je pachatelem. Už se těším na novou knihu od tohoto autora.

28.07.2021 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Knížka se moc hezky četla, klobouk dolů před autorkou, jak se zvládla zbavit závislosti a nebála se jít s kůží na trh. Když jsem četla popisované alkoholové eskapády, cítila jsem se provinile i při skleničce piva. Držím palce a chystám se přečíst pokračování.

11.07.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak za mě super, super. Koupila jsem si knížku hned jak to bylo možné a schovávala na dovolenou, překvapily mě některé recenze, a tak jsem byla zvědavá. Knížka mě strašně bavila, přečetla jsem ji za dva dny. Téma hrozně zajímavé, tu dobu jsem zažila a představa že by takhle pokračovala, uff to ne, ale číst o tom bylo opravdu zajímavé , díky paní Mornštajnová, už se těším na Vaši další knížku

10.07.2021 5 z 5

Cela č. 33 Cela č. 33 Olga Malá

Malinká knížečka přečteno za chvíli, chybělo mi pořádně vysvětlení, proč ona paní se do vězení dostala.

05.07.2021 3 z 5

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Moc se mi kniha líbila, už je to druhá kniha od tohoto autora. Jeho styl mi sedí.

05.07.2021 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Markéta Harasimová

Téma zajímavé, některé situace "hezky" popisované, nicméně občas jsem se trochu nudila a místy trochu červená knihovna, ale můžu doporučit

05.07.2021 4 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Velice zajímavá kniha, osudy několika kamarádů odehrávající se jak za totality, tak po revoluci, jejich osudy jsou propletené, každý má nějaké tajemství a je vždy vyprávěno z více pohledů, nakonec se vše spojí a my se dovídáme pravdu. Knížka se mi četla dobře, děj ubíhá, nenudila jsem se.

02.04.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Moc milé čtení, ač osud jednotlivých hrdinů nebyl lehký, bylo to takové literární pohlazení

06.03.2021 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Úžasná kniha, drsná, plná násilí, některé popisované děje opravdu surové. Líbilo se mi, jak spisovatel do knihy zakomponoval důležité historické události, ve kterých figurovali hlavní hrdinové knihy. Je vidět, že pan Karika má perfektně nastudovanou historii. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Zatím nemůžu začít číst novou knihu, stále jsem této knihy plná.

11.02.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Úžasná kniha, moc se mi líbil styl, jakým byla napsána. Smutné i krásné. Doporučuji k přečtení

26.01.2021 5 z 5