Nika30 Nika30 komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tento příběh mi dal ze všech nejvíc zabrat. Allie mě upřímně nebavila už v předchozím díle takže jsem se musela do jejího příběhu nutit. Ale společně s devkarem Deanem mě příjemně překvapily. A rozhodně je potřeba si tento příběh přečíst a porozumět tak celé sérii.

19.06.2021 4 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Krásné zakončení příběhu Chloe a jejího bastarda. Samozřejmě zakončený pohádkovou svatbou. Je to až skoro děsivé jak spisovatelky dostaly do příběhu tolik emocí. Rozhodně jsem ráda že jsem si tuto knížku přečetla a tak krásně zakončila celou sérii Božský

12.03.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Zkrocení zlého muže. V podstatě dost ohrané téma ale v podání této spisovatelky velmi čtivé. Lehce se dá do knížky vcítit a plout po jejích vlnách. Erotika spíš až ke konci ale vzhledem k příběhu pochopitelné. Za mě rozhodně fajn.

11.02.2021 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Mužský pohled na celý příběh. Vulgárnější ale i přesto pěkný a čtivý.

07.01.2021 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl překvapivě zajímavější. Hlavně okořeněný šílenou bejvalkou která vykukuje za rohem a chce tě zabít ???????? velmi pěkné

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kniha plná sexu a chvílemi az děsivými výjevy. Konec už vyloženě výmysl. Spisovatelka má hodně bujnou fantazii. V tomto případě spíš na škodu. Přímo přehnané.

07.01.2021 1 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Tenhle díl mě asi bavil nejvíce. Celkové jednání vedlejších postav které se staly hlavními. Jejich konverzace a výbušné povahy mě vážně baví. A to jak nakonec vyřešily celkový problém s mafiánským bosem mě až nečekaně potěšilo. Za mě můžu celou sérii jen doporučit.

11.05.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Dá se říct že po sérii Božský a Vášnivý je tato kniha slabá jako čajíček. Je plná rozporuplných pocitů a navíc výběr hlavních postav jako univerzitních profesorů není zrovna šťastný. Řekněme že jsou až moc nudní. Ale i přes všechny rozpory byla kniha dobře napsaná a svým způsobem se dá hlavní hrdince porozumět. Záleží jak moc chcete být tolerantní.

14.03.2021 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

(SPOILER) Sáhodlouhé debaty a věčné ústupky vůči tomu chlapovi. A ve finále začne mluvit o exmanzelce. Tak za to by fakt zasloužil ránu do koulí. Ale v podstatě ji dostane ve finále příběhu a ještě si ji způsobí sám. Za mě pěkné. Ani ne tak moc o sexu jako o pochopení a budování vztahů. I když sexu je taky dostatek

05.03.2021 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tak tyhle dva mě ale strašně štvali. Oni se strašně miluji ale nemůžou si to říct protože to ten druhý určitě nechce. A tak budeme jen souložit a couvat. Ale jako oddychovka to ušlo

03.03.2021 2 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Lehce prvoplánový příběh až možná lehce naivní na dnešní dobu. Zraněná a ponižovaná žena která léta snášela nevěry a raději je přehlížela. A hned první večer nového života potká úžasného cizince, samozřejmě dokonalého milence který se nestydí vytáhnout ptáka kdekoliv jen aby ji uspokojil. A samozřejmě se do ní zamiluje. Příběh nakonec samozřejmě dobře skončí. Pěkné čtení jen možná trochu naivní. Ale jako oddychovka skvělé

01.03.2021 3 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Mnohem víc sexu a mnohem víc zamotání nezv prvním díle. Ale musím říct že mě tahle kniha vážně nezklamala ???? Harlow se mi líbila už v prvním díle tím jak byla bezprostřední a její příběh mě zajímal. Vážně jsem se bavila.

18.02.2021 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Tak tenhle díl mě možná bavil víc než jeho banán. Postavy v podstatě stejné ale tady se jedná o druhého bratra a ten mě baví víc. Stojí za přečtení

12.01.2021 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Ve chvílích nemoci nebo zranění hlavně potřebujete mít u sebe své blízké. Ještě že hlavní hrdinka má milujícího manžela. Velmi zajímavá zápletka. Kniha mě bavila i když trochu zvráceným způsobem. V podstatě od poloviny knihy už je jasný její konec

08.01.2021 3 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Joy beru jako oddychovou četbu od romantických a erotických knih. Náročnější četba vyvážená chvílemi napětí až strachu. Baví mě její překvapivé odhalení hlavního zabijáka. A kdopak že to čekal??

08.01.2021 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Celkem zajímavá kniha. Teď mě začalo dost bavit číst tento žánr. I když tato kniha mi trvala o něco déle. Ale přes počáteční dvě kapitoly jsem se dostala k jádru a kniha mě nezklamala

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Happyend se dal samozřejmě očekávat. Osobní příběh Jacka b zamotaný a upřímně jsem si byla skoro jistá že Abie je jeho žena i když možná bývalá. Takže mě rozuzlení opravdu překvapilo. A musím říct že mi Abie byla dost sympatická. Co se týče Camille tam mě ani moc nepřekvapilo nic. Vše bylo lehce předvídatelné. Rozhodně však stojí za to přežít určité nudné části knihy a dočíst ji.

17.05.2021 4 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Za mě až dost brutální. Dopodrobna popsané mučení a únosy mě dost šokovaly ale zase na druhou stranu jsem se nemohla dočkat až tu s.... někdo dostane. A jsem ráda že na to došlo.

11.05.2021 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tak tohle je čistokrevné porno. Rozhodně nečekejte červenou knihovnu. Sice kniha vcelku dobře dopadne ale vzhledem k očekávanému pokračování nemůže vlastně skončit jinak. Ale kam se popisem sexuálních scén hrabe fifty shades. Rozhodně to není čtení pro slabé nebo prudérní povahy.

08.05.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tahle dvojice mě bavila od začátků. Svými rozdíly i způsobem konverzace. A nebýt tě z****** bývalky Bylany ta kniha dokonalá.i když těžko říct. Bez negativních postav nemůžou vyniknout ty pozitivní.

08.05.2021 5 z 5