Nika30 Nika30 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

(SPOILER) Z této série jsem nejdřív narazila na omyl takže jsem neměla sérii od začátku. Příběh Garretta a Hanny mě dostal. Už v druhém díle jsem si říkala co způsobilo soudržnost jejich vztahu. Garrett na první pohled působí jako nafoukaný frajer kterému vše projde. Ale je to velmi citlivý a empatický člověk se srdcem na pravém místě a pro své milované by položil život. Hanna je neuvěřitelně silná osobnost která dokáže snášet rány osudu a ještě se na svět usmívá. Tenhle příběh mě nadchnul.

09.06.2021 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Líbily se mi ty malé války které spolu Bennett a Annalise vedli. Bylo to velmi osvěžující. Happyend byl jasný a očekávatelný. Řeklo by se že tyto knihy jsou všechny stejné ale s tím nemůžu souhlasit. Každý příběh má své osobní kouzlo a proto se tak krásně čtou

31.05.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Reid. Zakřiknutý a trochu podivínský kluk který se nejlépe cítí ve svém malém světě plném počítačů. A na druhé straně Becca která dokáže rozzářit jeho život a probudit v něm chlapa. Ale co když jeho minulost zničí budoucnost kterou s Beccou plánuje?? Další kniha kde je vidět že je důležité věřit v lásku a v toho druhého. Miluju tuhle sérii.

15.07.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Klasický scénář poslední doby. Ale překvapivě se mi moc líbilo jak s tímhle bastardem umělá hrdinka zatočit a vážně se mi knížka moc líbila. Bavila mě a lehce se četla. Rozhodně vřele doporučuji a budu pokračovat dál v sérii. Tyhle spisovatelky si zakládám do oblíbených.

24.02.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Na Madoxe jsem se moc těšila. Musím říct že Dee mě dost rozčilovala svou umanutostí ohledně vztahu. Naštěstí měl Maddox dost trpělivosti. A vedlejší zápletka jeho minulosti mě překvapila. Kdo by to byl do něj řekl. Moc se mi líbí rozvinutí seznámení s Richardem. Alespoň dává smysl druhý díl kontraktu.

28.06.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Na Aidena jsem se těšila nejvíc. Drsňák a zlý hoch. Takový ten sladký rádoby tvrďák. Jeho příběh je velmi emotivní. Společná linka s Cami byla postupná a lehce předvídatelná. A zápletka vedlejšího příběhu ohledně Cami vyloženě průhledná. I přesto se mi ale Aiden líbil více. Víc akce a temnější příběh. A na konci velký krok nad kterým s úsměvem jen kroutím hlavou. Tuhle partu prostě MILUJU.

24.06.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

(SPOILER) Hlavní myšlenka mě uchvátila. Citát:" V životě nejde o to, získat velkou výhru. Jde o to, komu zavoláte jako prvnímu, když vyhrajete." Se mi moc líbil. Celkové mě dost uchvátil příběh a síla hlavní hrdinky.

04.05.2021 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Přesně to co by se od tohoto žánru dalo čekat. Erotika i romantika dle mě dost vyvážené. Okořeněné láskou k dítěti což mě vždy dostane

21.03.2021 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Předem už vím že mě tato spisovatelka nezklame. Opět velice pěkný příběh. Dost mě zasáhla dějová linka z minulosti. Dojemný a lehký příběh. Čte se to samo

09.08.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Tak tohohle drsňáka miluju. Obecně musím říct že jsem ohromená jak moc mě tahle série dostala. Jak moc dokáže tahle spisovatelka vyjádřit emoce a jak moc se dokážu vžít do knihy. Co se Vana týče. Jeho velké srdce a smysl pro empatii jsou neskutečné. Liv a její dcerka jsou milé a zranitelné a proto je pro ně Van ten pravý. Rozhodně můžu doporučit celou sérii Vested interested. Stojí za to.

15.07.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Na tomhle příběhu se mi asi nejvíc líbil příběh v pozadí. V podstatě příběh Hollisovi minulosti, který se ve finále prolnul s přítomností. Pořád jsem totiž čekala co se stalo s jeho byvalou láskou, která při něm celá ta dlouhá léta stála a najednou změnila názor. Nějak mi nešlo do hlavy, že by ho zničehonic opustila. Právě v tomhle byl příběh nejkrásnější. Pro lásku člověk obětuje vše. Nebo tomu aspoň my nenapravitelné romantičky chceme věřit.

31.05.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Protivný, namyšlený a arogantní debil neboli šéf. Ale v tomhle případě se mi moc líbily skryté věci které pro ni dělal a na které přišla až později. Pěkné čtení

04.05.2021 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Tak poslední ze série za mnou. Musím říct že mě tahle série hodně ovlivnila. Měla jsem po dočtení pocit jako by mi utekl kousek života s touhle partou. Poslední pár byl zajímavý. Hodně rozdílní a rozhodně byl Jensen úplně jiný než jsem si ho představovala. Plny počet hvězdiček hlavně za epilogy. Ale rozhodně mi tahle parta lidí bude svým způsobem chybět a ráda se k jejich příběhům zase vrátím

06.03.2021 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Doplněna prázdná místa ohledně jeho děsů. Člověk se dokáže lépe vcítit do postavy a do jeho strachů.

Šéf Šéf Vi Keeland

Tuto spisovatelkui doporučila sestra a jsem moc ráda. Čekala jsem možná trochu víc od erotického románu ale vzhledem k tomu že mám ráda i romantiku tak jsem nebyla vůbec zklamaná.

Bentley Bentley Melanie Moreland

Na tyto knihy jsem navázala po knihách kontrakt 1 a 2. Proto mě série o v té době vedlejších postavách zajímala. Musím říct že nejsem vůbec zklamaná. Bentley je upjatý kravatak který potřebuje do svého života živel a tím Emmy rozhodně je. Zápletka možná trochu slabšího rázu a nebo mám prostě na záporáky nos. Ale rozhodně mohu doporučit.

24.06.2021 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Už několikrát jsem se setkala s názorem že spojení těchto dvou spisovatelek není šťastné. Zatím nemůžu souhlasit. Vše co jsem od nich prozatím četla mě chytlo. Co se týče bastarda nemůžu se nabazit způsobu konverzace mezi hlavními hrdiny. Je drzý, vulgární a přesto velmi vtipný. A přímo k popukani je jejich společná starost o kozu. Vřele doporučuji

04.05.2021 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Druhý díl pro mě hodně emotivní. Krásně napsané a citlivé. Ale dost mě štvalo že jsem v mnoha pasážích nemohla číst dále přes slzy :D konec dle očekávání. Tato série mě nezklamala.

11.02.2021 5 z 5

Memento Memento Radek John

Tuto knihu nás v dětství donutila číst mamka. Chtěla abychom poznali jak drogy dokážou člověka zničit a já jsem za to ráda. V divokém období jsem se k ní ještě dvakrát vrátila a vyhla se tak drogovým zkušenostem. Nelituji jediného přečteného písmene v této knize.

08.01.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Velmi pěkná kniha s překvapivým koncem. Romantika, sex a osudové setkání. Velmi příjemné čtení