NicaCola NicaCola komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Opravdu oddychove cteni :-) konec se podle meho nazoru trosku tahnul, ale zaverecny epilog vse zachranil :-D

05.01.2015 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Kniha se mi líbila od samého začátku. Líbilo se mi, že každou kapitolu vyprávěla jiná postava... opravdu zajímavý nápad :) Rozhodně se těším na další díl!

30.12.2014 4 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Kniha se mi krasne cetla, byla akcni a poutava! :-) Moc se tesim na druhy dil...

14.12.2014 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Jedna z nejlepších detektivek, co jsem kdy četla :-)

17.10.2014 5 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Jedním slovem? Wauuuu! Dvěma slovy? No teda! Třemi slovy? Tak to čučím... a čtyřmi slovy? To už je konec?!?!
Kniha byla prostě... úžasná! Vážně, vážně doporučuji :)

18.09.2014 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Jsou knihy, které Vás nadchnou, které Vám vezmou dech a potom knihy, které si prostě musíte zamilovat! Cizinka mě nadchla, vzala mi dech a zamilovala jsem si ji. Příběh Claire a Jaimeiho byl nádherně napsaný, čtivý a vášnivý...

10.09.2014 5 z 5

Rozesmátá mrtvola Rozesmátá mrtvola Laurell K. Hamilton

Druhy dil byl rozhodne lepší jak díl první :-) už se těším na trojku :-)

23.08.2014 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Druhy dil se mi libil vic jak prvni. Bylo zde vice deje zajimava zapletka...proste super poctenicko :-D

17.08.2014 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem očekávala - pohodové čtení v tomhle deštivém počasí :-) Eva mi chvilkama lezla na nervy tím jejím urážením, ale mávla jsem nad tím rukou. Druhý díl už na mě čeká :-D

13.08.2014 4 z 5

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Jelikož jsem už dlouho nečetla knihu o upírech, vlkodlacích, zombie a podobných "stvůrách", tak mě kniha mile překvapila a už se těším na další díl! :)

08.08.2014 4 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Kniha se mi opravdu moc líbila! Líbilo se mi, jak spisovatelka dokonale popisovala každou osobu v knize, že si o ní člověk mohl udělat obrázek. Musím dát pět hvězdiček, nedá se nic dělat :-D

29.07.2014 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Kniha už mě tolik nenadchla jako první díl, ale jsem ráda, že jsme se konečně dozvěděli něco o Hřbitovní královně a její rodině! :) Thana jsem si velice oblíbila a už se těším, až vezmu do ruky třetí díl :)

15.07.2014 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Už se nemůžu dočkat, až vezmu do ruky další díl!! :)

14.07.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Kniha na mě opět udělala dojem, protože tuhle sérii jsem si vážně oblíbila! :) První díl se mi asi líbil o trošičku víc, ale i tak... přečteno jedním dechem a už se těším na třetí díl :)

15.06.2014 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Úžasně napsaná kniha, kterou jsem četla jedním dechem... přiznám se, že na konci jsem i slzu upustila! :) BOMBA!

03.06.2014 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Kniha se mi ze začátku nečetla moc dobře...nemohla jsem se vůbec začíst! Ale když jsem se dostala tak do poloviny knihy, tak jsem ji zase nemohla odložit :D Zajímavý konec knihy, který jsem vůbec nečekala...druhý díl rozhodně kupuji :-)

07.05.2014 3 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Kniha se četla velice rychle a to se mi líbilo :) Hned potom jsem si pustila film a byla jsem stejně nadšená jako u knížky! :)

07.05.2014 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Klasický dívčí román s lehkým nádechem erotiky :) Kniha se mi četla vážně úžasně, příjemné čtení pro pozdní večery u bazénu! Moc se těším na druhý díl, který bude určitě o Maggie a hraběti :)

10.08.2013 4 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Nezbývá mi, než opět hodnotit pěti hvězdičkami :-) Oproti prvnímu dílu trošku změna, ale... kniha se mi i tak velice líbila, především posledních sto stránek :)

08.08.2013 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Jedna z nejlepších, nejzajímavějších, nejnádhernějších knih, kterou jsem kdy četla. Příběh dvou zamilovaných lidí, kteří kvůli lásce překonávají smrt, beznaděj, válku, nemoci... Ani jsem nestihla popadnout dech a hned jsem do ruky musela vzít druhý díl :)

01.07.2013 5 z 5