NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Celkově se mi kniha líbila, ale souhlasím, že byla trochu zbytečně zdlouhavá, proto dávám hvězdičku dolů.

12.12.2022 4 z 5

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Krásná oddechová knížka. Pro milovníky koček, sladkých zákusků a kávy jako stvořená.

23.02.2022 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Celá kniha byla super, moc dobře se četla, ale posledních 30
stran, to teprve byla jízda.

12.01.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Druhá kniha od této autorky. Kniha Duch domu Ashburnů se mi líbila víc, proto dávám hvězdičku dolů.

01.10.2021 4 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Čim víc to bylo zamotané, tím víc jsem četla. Potřebovala jsem vědět jak to dopadne. Hvězdičku dolů dávám za trochu nezajímavý začátek.

10.09.2021 4 z 5

Z temnoty Z temnoty Tina Nash

Knihu jsem musela často odložit a uklidnit se, zpracovat opravdu silné emoce. O takto brutálním násilí na ženě jsem neslyšela. Oceňuji zejména čtivost knihy, přečtena jedním dechem.

08.08.2021 5 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Krásná kniha na jejímž konci mě ukápla slza. Hlavní hrdince jsem kapku štěstí přála již od první poloviny knihy a jsem ráda, že se jí nakonec dočkala.

03.04.2021 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Za mě trochu zklamání. Na knihu jsem se hrozně těšila i díky skvělému hodnocení. Možná právě pro to. Občas jsem se zasmála a příběh taky super, ale prostě jsem čekala víc. Byly pasáže, které mě dosliva nudily. Takový průměr :-)

20.01.2021 3 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Jedním slovem: perfektní!!

09.10.2020 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha se mi líbila. Za mě občas zbytečné natahování děje a na konci jsem čekala víc, ale celkově pohodové čtení. Trochu slabší kniha od autorky.

11.09.2020 4 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Od knihy jsem čekala víc.

11.09.2020 3 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Autora mám moc ráda, bohužel téma války a armády nemám ráda a v knize jsem se občas ztrácela.

22.03.2024 2 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Zdlouhavá, v půlce jsem ji málem odložila. Četla jsem ji hrozně dlouho a musela jsem se premáhat. Posledních 50 stran bylo lepších, ale i tak...čekala jsem mnohem víc.

02.07.2023 2 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Zbytečně překombinované, občas jsem se ztrácela v postavách. Kniha se četla dobře, ale byla to docela nuda, včetně konce.

20.11.2022 3 z 5

Srdcová královna Srdcová královna Kimmery Martin

Děj nezajímavý, žádné vyvrcholení příběhu. Čekala jsem, že alespoň konec se trochu rozjede a nic. Ale do čtenářské výzvy super! :-D

23.06.2021 2 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Občas zbytečně zdlouhavé popisování. Myslím, že by kniha mohla být klidně kratší. Konec trochu predvídatelný, ale alespoň ten měl rychlý spád. Těžké hodnocení.

14.05.2021 3 z 5