NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tahle autorka nikdy nezklame. Knihu můžu jedině doporučit.

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

Autorka nikdy nezklame. Ještě se mi nestalo, že bych knihu od ní ohodnotila jinak, než plným počtem hvězdiček - taky že zaslouženě. Také bych ocenila delší konec, přikláním se tedy k názoru ostatních čtenářů. Na celkovém hodnocení knihy, to ale nemá absolutně žádný vliv, byla prostě skvělá.

22.03.2023 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Při čtení této knihy jsem cítila snad všechny emoce. Byl to krásný, ale zároveň smutný příběh plný hrdinů. Po přečtení jsem si musela poslechnout skladbu Incendio - doporučuji.

16.03.2023 5 z 5

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Jako průměr bych hodnotila akorát tak první (Telefon pana Harrigana ) a poslední (Krysa) povídku. Chvilkami jsem myslela, že knihu ani nedočtu. Za mě je nejvíc nápaditá ta obálka :-D

14.02.2023 1 z 5

Erotické romány nejsou zrovna můj šálek kávy, ale tohle mě prostě bavilo. Každý měsíc jiný příběh plný emocí. Konec dojemný. Asi budu muset přečíst i další díly, protože přeci potřebuju vědět jestli nakonec, po tom všem, použije klíč co dostala od Wese.

07.11.2022 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Další skvělá kniha této autorky. Já jsem byla nadšená. Po celou dobu se velmi dobře četla, byla napínavá a poslední věta neměla chybu, čekala jsem kdy to přijde. Ke kartářce radši nikdy nepůjdu :-D

21.10.2022 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Nová autorka, kterou jsem po přečtení knihy zařadila mezi své oblíbené. Za mě perfektní dílo - čtivé, napínavé do poslední stránky a ten konec...

13.10.2022 5 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a už se chystám na další. Za mě skvělý nápad na zamyšlení. Kombinace thrilleru a lehkého scifi mě naprosto dostala.

12.01.2022 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Naprosto skvělá kniha!

15.08.2021 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Skvělá kniha s ještě lepším koncem. Přečtena doslova na jeden nádech v rekordním čase, protože jsem ji prostě nemohla odložit. Na knize miluju, když konec dokáže vyrazit dech a to se stalo.

05.03.2021 5 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Hezké, pohodové čtení. Konec jsme tušila docela brzo. I tak jsem se na něho těšila, byl dobře zpracovaný:-)

31.01.2021 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Také doufám v pokračování knihy, moc se mi líbila. Jen nevím, zda na ni budu mít nervy, toho spratka jsem občas nedávala :-D

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Kniha byla opravdu strašně napínavá, stejně i jako předchozí kniha od autora. Doufám, že brzo napíše další - oblíbila jsem si jeho styl psaní :-)

11.09.2020 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Kniha se četla dobře a občas byla vtipná, ale jinak příběh průměrný.

11.09.2020 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha "Ta přede mnou" se mi líbila víc, ale tahle byla taky super. Autora jsem si oblíbila a už se těším na dokonalou manželku :-)

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Výborné čtení.

29.03.2024 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Výborná kniha.

27.11.2023 5 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Opravdu silný příběh. Přečteno za víkend.

30.08.2023 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Za mě super oddechovka s kapkou erotiky a otevřeným koncem, což mě nutí přečíst si další díl. Kniha splnila moje očekávání a budu doufat, že každý další díl bude lepší a lepší.

19.04.2023 4 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Parádní čtení. Téma z prostředí sekty mě ohromně bavilo.

05.03.2023 5 z 5