Něha Něha komentáře u knih

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Zvláštní schopnosti této knihy je, že vás probudí k životu.

15.07.2017 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

U mne tento rok je tato kniha v TOP hodnocení. Lehce se četla, není tak předvídatelná, jak by se zpočátku mohlo zdát.

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Jakožto speciální pedagog pracující v současné době s dětmi s PAS jsem tuto četbu přijala s povděkem. Kniha přináší autentický pohled na duši dětí a i dospělých trpících autismem. Po přečtení se na některé jevy dívám s odstupem, větším pochopením a tolerancí. Kniha rozhodně nikoho neurazí.

02.11.2017 5 z 5

O kolečko míň (můj život s autismem) O kolečko míň (můj život s autismem) Josef Schovanec

Pro mne jako speciálního pedagoga byla tato kniha velmi zajímavá, poučná a dala mi nové náhledy na problematiku autismu

17.07.2017 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Naprostá bomba po všech stránkách.

04.11.2017

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Na tuto knihu jsem se asi těšila až moc. Konec je předvídatelný a děj také. Nic závratnéhose u mě bohužel nekonalo.

02.11.2017 2 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Po shlédnutí filmů a seriálu jsem byla poměrně zvědavá, jaká byla vlastně ta předloha. Bohužel musím napsat, že kniha pro mne byla velkým zklamáním. Nejspíše jsem očekávala trochu souvislejší děj, více o panu Božském...

05.04.2015 odpad!

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Román lze velmi snadno zařadit do odpočinkové literatury. Člověk se u ní zrelaxuje, nepřemýšlí nad těžkými tématy. Charakteristiky hlavních hrdinů jsou si podobny s charakteristikami postav ze Sparksovo románů Milý Johne a Osudová zatáčka, ženy v roli učitelek, hodné, krásné, přitažlivé. Muži jsou vysloužilými vojáky americké armády a neodolatelně krásní nejen povahou.

05.04.2015 5 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Moc se mi příběh líbil

20.08.2018 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha předčí film ♥️

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Kniha je u mne na žebříčku těch, které se mi v tomto roce líbily nejvíce. Fajn příjemné počtení s chvilkami na zamýšlení.

Muž, který chtěl být bohatý Muž, který chtěl být bohatý Mark Fisher

Precetla jsem ji v nedávné době, ale asi jsem na ni tedy nebyla pripravena. Každopádně nikoho neurazí...