Něha Něha komentáře u knih

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Moc se mi příběh líbil

20.08.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Naprostá bomba po všech stránkách.

04.11.2017

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha předčí film ♥️

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

U mne tento rok je tato kniha v TOP hodnocení. Lehce se četla, není tak předvídatelná, jak by se zpočátku mohlo zdát.

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Kniha je u mne na žebříčku těch, které se mi v tomto roce líbily nejvíce. Fajn příjemné počtení s chvilkami na zamýšlení.

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Na tuto knihu jsem se asi těšila až moc. Konec je předvídatelný a děj také. Nic závratnéhose u mě bohužel nekonalo.

02.11.2017 2 z 5

Muž, který chtěl být bohatý Muž, který chtěl být bohatý Mark Fisher

Precetla jsem ji v nedávné době, ale asi jsem na ni tedy nebyla pripravena. Každopádně nikoho neurazí...

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Jakožto speciální pedagog pracující v současné době s dětmi s PAS jsem tuto četbu přijala s povděkem. Kniha přináší autentický pohled na duši dětí a i dospělých trpících autismem. Po přečtení se na některé jevy dívám s odstupem, větším pochopením a tolerancí. Kniha rozhodně nikoho neurazí.

02.11.2017 5 z 5

O kolečko míň (můj život s autismem) O kolečko míň (můj život s autismem) Josef Schovanec

Pro mne jako speciálního pedagoga byla tato kniha velmi zajímavá, poučná a dala mi nové náhledy na problematiku autismu

17.07.2017 4 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Zvláštní schopnosti této knihy je, že vás probudí k životu.

15.07.2017 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Po shlédnutí filmů a seriálu jsem byla poměrně zvědavá, jaká byla vlastně ta předloha. Bohužel musím napsat, že kniha pro mne byla velkým zklamáním. Nejspíše jsem očekávala trochu souvislejší děj, více o panu Božském...

05.04.2015 odpad!

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Román lze velmi snadno zařadit do odpočinkové literatury. Člověk se u ní zrelaxuje, nepřemýšlí nad těžkými tématy. Charakteristiky hlavních hrdinů jsou si podobny s charakteristikami postav ze Sparksovo románů Milý Johne a Osudová zatáčka, ženy v roli učitelek, hodné, krásné, přitažlivé. Muži jsou vysloužilými vojáky americké armády a neodolatelně krásní nejen povahou.

05.04.2015 5 z 5