Natally Natally komentáře u knih

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Kniha chirurg je opravdu dobře napsaná, akorát mi trošku vadily podrobnosti zabití atd ... Kdo četl tak rozumí. Jinak je kniha moc poutavá a čtivá :)

29.08.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Musím říct, že prvních pár stran mě kniha moc nebavila, bylo tam moc nových věcí na chápání a udělání si vlastního obrázku o celé věci. S přibývajícími stránkami mě kniha nadchla, je opravdu neuvěřitelně čtivá, doufám, že si najdu čas na další díly od této skvělé autorky. Určitě doporučuji přečíst :)

29.08.2014 5 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Krajina plná stínů mě naprosto uchvátila, děj je moc hezký a propracovaný. Určitě doporučuji přečíst :))

29.08.2014 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Kniha mě opravdu nadchla, je napsána opravdu velmi dobře. Příběh knihy vás naprosto pohltí :)

26.08.2014 5 z 5

Věčný plamen Věčný plamen Daniel Levin

Velmi poutavá a zajímavá kniha :) Určitě doporučuji přečíst.

24.10.2015 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Musím uznat, že tato kniha mě bavila od samého začátku. Kniha je naspána ve velmi vtipném duchu (hodně jsem se nasmála), knihu jsem přečetla jedním dechem, můžu jen doporučit :)) Jen je škoda, že není natočený film :/

26.08.2014 5 z 5

Heatová a vlna žáru Heatová a vlna žáru Richard Castle

Kniha se mi opravdu moc líbila asi také hlavně proto, že miluji seriál Castle. Děj byl opravdu poutaví, v knize nechybí ani humor.

12.06.2014 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Kniha byla úžasná, je sice pravda, že zápletka o stoupající agresivitě nebyla úplně zajímavá, ale naprosto mě uchvátil příběh Claire a Lincolna.

12.06.2014 5 z 5