natalie-p6706 natalie-p6706 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

První kniha od autorky co jsem četla. Zaujala mě natolik, že mám už koupenou druhou, ale tam mě momentálně odrazuje tloušťka knihy, tak sbírám odvahu

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

První kniha od Aleny a mrazí mě z ní v zádech...chvílema jsem si musela připomínat,že je to jen fiktivní a fakt se to nestalo, ale děsivé je to tak či tak...Těším se na další knihy od ní, čtení velmi poutavé, těžko se odtrhávalo od stránek

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Zatím jedna z těch slabších knih od Colleen, alespoň pro mě...Líbí se mi tento styl psaní, kdy se vidí jeho/její pohled , ale nějak mě tahle kniha nezasáhla, jako jiné od autorky...Tím jako nechci snižovat nějaká rapidně hodnocení, protože kniha není špatná, jen kdybych si měla vybrat, kterou knihu si přečtu znovu ,tuhle bych znovu vytáhla jen v nějaké fakt extrémní nouzi.

30.07.2023 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Opět slzy, opět kniha přehltaná za 3 dny (mám malé dítě, takže čtu v každý možný moment)...jako já nevím, kde se Colleen se svými majstrštyky přede mnou schovávala, ale jsem moc ráda, že už ji znám! Často jsem někde četla, že tahle kniha od ní je TOP a že Lily a Atlas Forever ..no když jsem knihu četla, tak jsem to nechápala, protože jako sorry, ale Ryle je prostě wau...no ve druhé části knihy jsem to pochopila hodně rychle... Je zajímavé jak se za 15 vteřin může změnit někomu celý život, i jak se může tak rychle změnit můj názor na lásku ...

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Moje první knížka od Colleen a tak mě to vtáhlo do děje, cloumalo mými emocemi a přimělo mě přemýšlet nad vším možným, že jsem hned letěla do knihovny a půjčila si všechny další knihy od téhle autorky, fakt nekecám. Škoda že tam nemají úplně všechny, ale kvůli Colleen jsem ochotná ty knihy i koupit, protože její styl psaní to je teda fakt něco