natalie-p6706 natalie-p6706 komentáře u knih

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Četlo se to dobře, to jo, ale není to kniha ze které bych si sedla na zadek a ještě dlouho o ní přemýšlela...Je to spíš taková detektivka pro 10+,protože tam není ani nic z čeho bych měla noční můry, je to fakt psané tak jemně, že když to řeknu s nadsázkou, tak ten název knihy je na ní to nejděsivější

01.10.2023 3 z 5

Každý někdy udělá chybu Každý někdy udělá chybu Kristin Dwyer

Joo takové knihy já můžu...Velice poutavé, hltala jsem jednu stránku za druhou a hltala bych klidně dál, jen jsem už bohužel dočetla :( Epilog mi nestačil, já chci další díl !

30.05.2024 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Nedočteno, přišlo mi to strašně hloupé, jakoby to psala nějaká puberťačka. Vím že i ve filmu se lidi zamilují do sebe po prvním setkání pomalu, ale tady mi to prostě nějak nešlo dohromady. Slabší kousek

27.05.2024 1 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

První díl jsem nečetla zatím, tak nemám srovnání, ale kniha je celkem čtivá. Některé pasáže byly moc opisné , že jsem je spíš přeletěla očima než abych je četla důsledně, ale jako oddechovka to není špatný

25.02.2024 3 z 5

Už jsem normální?!? Už jsem normální?!? Holly Bourne

Jako kniha asi dobrá, ale je cílená na mladší čtenáře v podobném věku jako má hlavní hrdinka...Knihu jsem ani nedočetla

24.01.2024 3 z 5

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Musím říct, že jsem se hodně krát nutila dál do čtení, nepůsobilo to na mě tak poutavě a nepohltilo mě to, jako jiné knihy. Knihu jsem sice dočetla, ale víceméně kvůli své zvědavosti, jak to dopadne s hlavními i vedlejšími postavami, které byly vymyšlené dobře, jen prostě to podání bylo takové zvláštní. Několikrát jsem si i říkala, jak bych to napsala třeba jinak, aby to nevyznělo takto...

26.10.2023 3 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Nevím, jestli je to tím, že je autorem knihy o dvou pubertálních holkách muž, a nebo jsem jen zaujatá , ale přišlo mi, že to nebylo až tak dobře napsané. Nápad to je přitom celkem dobrý, ale nějak to u mě nekliklo. Několik pasáží jsem jen tak přeletěla, x-krát jsem to chtěla úplně přestat číst, ale nějak jsem se dokopala to dočíst, když už jsem teda začala... Možná byla chyba, že jsem myslela, že to bude mít romantickou zápletku, která se vůbec nekonala, ale po přečtení první kapitoly mi to mohlo být jasné ....Je to pro mě něco jiného každopádně, ale myslím, že to opakovat teda nebudu

08.10.2023 2 z 5