Možná už zítra přehled

Možná už zítra https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506371/bmid_mozna-uz-zitra-mpC-506371.jpg 4 77 77

Čtyřiadvacetiletá Kamila není modelka, nemá závratnou kariéru ani žádné zvláštní nadání, jediné, co je na ní výjimečné, jsou její nádherné vlasy. Těší se na svatbu se svým přítelem Erikem, ale místo ní přijde studená sprcha v podobě rozchodu. Těsně před Štědrým dnem se tak ocitne bez práce, bytu i bez přítele. Poslední den v roce slaví s Radkou, která se právě nachází v podobné situaci. Kamila se však nenechá zlomit a vsadí se s kamarádkou, že ji do roka požádá o ruku milionář. Pokud to nestihne, musí si dát oholit hlavu. Ale rok je přece dlouhá doba. Nebo ne?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Možná už zítra. Přihlašte se a napište ho.

Tana_Larinova
04.03.2024 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, je to zajímavý příběh ze života, občas jsem se při čtení i zasmála. Určitě si od autorky ještě nějakou knihu přečtu. Dávám pět hvězdiček :)

Vlasta71
27.02.2024 4 z 5

Kniha je oddechové čtení ze života. Kamile je 24 let . která den před štědrým dnem dostane výpověď z práce. Přijde o bydlení protože přítel se kterým plánovala společný život má jinou a těhotnou k tomu. Jak se k tomu Kamila postaví a najde své štěstí a lásku? Hodně jí pomůže setkání s kartářkou Marií. Její život nebere obrátky a najednou neví co dřív.

KamilaBaj
07.02.2024 5 z 5

Tohle se autorce vážně povedlo! Smekám! :)

Osudný okamžik, Jen my dva a další knižní novinky (28. týden)

09.07.2023

Kniha Možná už zítra v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x