Natali11 Natali11 komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Naprosto úžasná kniha, líbila se mi ta chemie a napětí mezi Wolfem a Franceskou, to jak se jejich vztah vyvíjel a našli si k sobě cestu. 100% doporučuji.

17.01.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ze začátku jsem ji moc nechápala,pak jsem se ale začetla a přečetla na jeden nádech.Neustále mě štvalo jak pořád myslela na Aspena.

04.01.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha i film

10.02.2017

Dcera Dcera Kiera Cass

Eadlyn mi nevadila,jako 50% čtenářů a plně jsem ji chápala. Moc mě bavila ta kapitola jak hráli kluci baseball a pak se k nim přidala i Eadlyn a ostatní Schreavovi. Doufám že brzy vyjde Koruna,i když už vím kdo se stane jejím manželem ... konec knihy mi přišel trochu urychlený. Jako vždy Kiera nezklamala.

15.01.2017 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi stejně jako film líbila

10.02.2017

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tahle kniha mě opravdu nebaví (aspoň ze začátku).Dostala jsem ji na Vánoce 2014 a nemůžu ji dočíst.Nechápu ji a nevyznám se v tom jak chvíli mluví o tom co právě dělá,a pak začne vyprávět jak se seznámil/rozešel s Kateřinou X.

07.01.2017 2 z 5

První První Kiera Cass

V tomhle díle jsem si oblíbila Celestu.Chvíle mi sem na Americu zuřila přoč pořád myslí na Aspena a neřekne Maxonovi,co k němu cítí.Překvapila mě i celá událost s rebeli s Augustem a Georgií,zjištěním že Kriss a Američin tatínek jsou rebelová.Přijde mi škoda že zemřel král Clarkson a královna Amberly,Celesta a Sheldon.

Momentálně čtu dceru a je opravdu chytlavá stejně jako ostatní ze série.

04.01.2017 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Kniha není špatná, ale předchozí knihy mě bavily o něco víc.

05.04.2021 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Kniha se mi líbila,nejvíc mě zaujala novela o Amberly a pak o Maxonovi,jen mi přijde škoda že nám k ní nepřidali i mapu Illey.

08.02.2017 5 z 5

Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Nicole Ehrenbergerová

Mně se nejvíc líbila kapitola o cestování.

07.01.2017 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Mrzí mě že je to vždy opožděné oproti seriálu (seriím)

04.01.2017 4 z 5