Natali11 Natali11 komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Naprosto úžasná kniha, líbila se mi ta chemie a napětí mezi Wolfem a Franceskou, to jak se jejich vztah vyvíjel a našli si k sobě cestu. 100% doporučuji.

17.01.2022 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Kniha není špatná, ale předchozí knihy mě bavily o něco víc.

05.04.2021 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi stejně jako film líbila

10.02.2017

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha i film

10.02.2017

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Kniha se mi líbila,nejvíc mě zaujala novela o Amberly a pak o Maxonovi,jen mi přijde škoda že nám k ní nepřidali i mapu Illey.

08.02.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Eadlyn mi nevadila,jako 50% čtenářů a plně jsem ji chápala. Moc mě bavila ta kapitola jak hráli kluci baseball a pak se k nim přidala i Eadlyn a ostatní Schreavovi. Doufám že brzy vyjde Koruna,i když už vím kdo se stane jejím manželem ... konec knihy mi přišel trochu urychlený. Jako vždy Kiera nezklamala.

15.01.2017 5 z 5

Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Nicole Ehrenbergerová

Mně se nejvíc líbila kapitola o cestování.

07.01.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tahle kniha mě opravdu nebaví (aspoň ze začátku).Dostala jsem ji na Vánoce 2014 a nemůžu ji dočíst.Nechápu ji a nevyznám se v tom jak chvíli mluví o tom co právě dělá,a pak začne vyprávět jak se seznámil/rozešel s Kateřinou X.

07.01.2017 2 z 5

První První Kiera Cass

V tomhle díle jsem si oblíbila Celestu.Chvíle mi sem na Americu zuřila přoč pořád myslí na Aspena a neřekne Maxonovi,co k němu cítí.Překvapila mě i celá událost s rebeli s Augustem a Georgií,zjištěním že Kriss a Američin tatínek jsou rebelová.Přijde mi škoda že zemřel král Clarkson a královna Amberly,Celesta a Sheldon.

Momentálně čtu dceru a je opravdu chytlavá stejně jako ostatní ze série.

04.01.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ze začátku jsem ji moc nechápala,pak jsem se ale začetla a přečetla na jeden nádech.Neustále mě štvalo jak pořád myslela na Aspena.

04.01.2017 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Mrzí mě že je to vždy opožděné oproti seriálu (seriím)

04.01.2017 4 z 5