nadenka13 nadenka13 komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

líbilo doporučuji svěží dílko

22.08.2017

Florence a Giles Florence a Giles John Harding

Mně připadala Florenc jako psychotický vrah a jak nechala zemřít na astmatický záchvat svého jediného přítele a přihlížela tomu , to by normální člověk neudělal , zajímavá kniha se spoustou tajuplna mezi řádky - byl její strýc její otec ? , byla druhá guvernantka Gilesova matka ?

21.07.2017

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

líbilo

17.07.2017

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Nádherné čtení moc líbilo , měli by číst nást i rodiče jak se tam píše doporučuji moc

24.06.2017

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

skvělá kniha

15.06.2017

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

nej kniha kterou jsem v poslední době četla doporučuji

07.06.2017

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

vynikající pokračování jedničky líbí moc

07.05.2017

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Skvělá kniha jako milovník fantasy doporučuji 99 %

07.05.2017

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Pro mne velmi čtivá kniha - líbila 5 hvězdiček

Atlantský svět Atlantský svět A.G. Riddle

Prostě tajemství původu celé mne nadchlo svěží , akční , skvěle se čte doporučuji a těším se na další knihy . Atlantský svět 5 hvězdiček .

Atlantský mor Atlantský mor A.G. Riddle

Výborně se četla a moc se mi líbila doporučuji

09.04.2017

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Příjemně překvapilo , skvělé pohodové čtení - strašně se těším na další díl - líbil se mi "podpříběh " Marissa a Butch , ale i jinak skvělé a žádné kapitoly o bezduchých - hurá , bratří se tam objevovali víc než jsem si myslela , že budou za mne 10 z 10 skvělé

28.01.2017

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Do tohoto dílů , byl mým nej Vytoužený milenec :)

28.01.2017

Krev a kosti Krev a kosti Ian Cameron Esslemont

Zajímavé zápletky , zatím nejlepší z Malazské říše ,už se těším na výpravu Rudé gardy do říše Assail . Doporučuji .

25.01.2017

Jablko Žezlo Trůn Jablko Žezlo Trůn Ian Cameron Esslemont

Velmi dobré , kniha od knihy lepší

22.01.2017

Stvoření temnoty Stvoření temnoty Steven Erikson (p)

Bylo to skvělé - takové seznámení s mnoha - se nemůžu dočkat dalšího dílu . Dechberoucí dílo .

16.01.2017

Meč z kamene Meč z kamene Ian Cameron Esslemont

Jsem nadšená - čte se úplně skvěle - jedna z nejlepších knih ( zatím - ostatní od Esslemonta budou následovat ) jak z Malazské říše tak i z Malazské říše padlých - pro mne parádní a doporučuji. Jsem se nemohla odtrhnout . Akce střídá akci , ale podstatně lépe než v Návratu Rudé gardy . Jsem ti to užila .

10.01.2017