mrkvajda mrkvajda komentáře u knih

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Pro pobavení dobré, Bohuna je skvělá. Od jejího únosu však už moc nepravděpodobného. První díl se mi určitě líbil víc.

20.11.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od tohoto autora, kterou jsem četla. Je čtivá, hlavně druhou půlku jsem četla téměř jedním dechem, nemohla jsem se dočkat pokračování, jak vše dopadne. Doporučuji.

12.10.2017 5 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Začátek knihy mě zaujal, pak mi přišlo, že se Rose opakuje, a druhou půlku knihy, obzvláště závěr, už jsem četla s napětím, jak vše dopadne. Z postav se mi asi nejvíce líbila malá Maddie.

11.09.2017 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Kniha je jednou z mých oblíbených, četla jsem ji několikrát. Líbil se mi i film, ale knihu mám raději.

24.01.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu jsem četla na doporučení dcery. Příběhy jednotlivých postav se zajímavě prolínají, kniha se četla dobře a líbila se mi. Určitě se k ní vrátím, protože je lepší ji číst "v kuse", aby se člověk neztrácel v postavách a tak jsem měla možnost číst až druhou polovinu knihy. Knihu si půjčily i kolegyně a také se jim líbila. V hodnocení jsme se shodly.

24.01.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

souhlasím s bara9550. Myslím, že jsem udělala dobře, když jsem si nejdříve přečetla Veroniku a tudíž také doporučuji začít jejím příběhem. Příběh z Jáchymova pohledu pak vše skvěle doplní.

15.01.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem chtěla po pár stranách odložit, jenže jsem si řekla, že z nějakého důvodu má označení bestseller a ve čtení jsem pokračovala. Dobře jsem udělala. Zajímavé vyprávění, kdy jsem se nemohla dočkat, až budu moci ve čtení znovu pokračovat.

15.01.2017