Moudd Online Moudd komentáře u knih

Po vlastní ose: Hedvábnou stezkou na střechu světa Po vlastní ose: Hedvábnou stezkou na střechu světa Jolana Sedláčková

Za mě super cestopis. Zajímavý, zábavný, čtivý. Skvělé fotky a mapky.

09.08.2023 4 z 5

Hory a nekonečno Hory a nekonečno Viktorka Hlaváčková

Úžasná kniha,velmi čtivá a zajímavá, místy přímo napínavý survival. Spousta krásných fotek. Doufám, že Viktorka brzy napíše další knihu ze svého putování.

20.06.2023 5 z 5

Cyklistickým peklem Cyklistickým peklem Jan Kopka

Moc mě to bavilo, četla jsem to jako survival.

22.04.2023 5 z 5

Jediná Jediná Klára Jarunková

Kniha z mého dětství,tehdy se mi moc libila.

11.04.2023 5 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Mě to bavilo. Napínavé, děsivé, vtáhlo mě to do děje.
Zajímalo by mě pokračování. Na "goodreads " má pokračování pod názvem Živí lidé hodnocení 4 hvězdičky. Tak aspoň jsem si k tomu přečetla recenze,u nás to už asi nevyjde.

10.04.2023 5 z 5

Smrková Tišina Smrková Tišina Kristýna Sládečková

Strašná slátanina ! Ztráta času !
Ještě že jsem si pouze půjčila v knihovně a nekoupila svou.

07.04.2023 odpad!

V pasti V pasti Michael Northrop

Perfektní atmosféra, postupné přibývání napětí. Boj o přežití.

Rituál Rituál Adam Nevill

První půlka knihy mně hodně bavila, druhá se mi nelibila.
Ale kdybych vzala první část jako samostatnou,bez pokračování,tak survival za plný počet hvězdiček.

01.04.2023 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Hezky se čte,ale bohužel hodně brzy mi bylo jasné,kdo za tím vším stojí.Doufala jsem,že se aspoň částečně mýlím a ještě mě čeká překvapení,to se ale nestalo.Hlavní hrdinka mi nesedla svou naivitou a bezvýhradnou důvěřivostí.Jinak si myslím,že pro toho,kdo čte thrillery jen zřídkakdy,to může být napínavější,než pro pravidelné čtenáře thrillerů,kteří už hodně předvídají a odhadují.

17.05.2018 3 z 5

Kamkoli půjdeš Kamkoli půjdeš Camilla Way

Dobrý psychothriller.Do konce jsem nevěděla,jak se to všechno vyvine a dopadne.Dobře se četlo.

06.05.2018 5 z 5

Neplakej Neplakej Mary Kubica

Dobré,ale trochu rozvleklé.První polovinu knihy se skoro nic nedělo,zato poslední třetina byla nabitá dějem i zvraty.Ta neměla chybu!Kdyby se zredukoval počet stran první půlky,knize by to jen prospělo.

03.05.2018 3 z 5

Zeměpisná šířka nula Zeměpisná šířka nula Windsor Chorlton

Úžasná,napínavá kniha.Hodně čtivá.Přesvědčila i 3 teenagery z příbuzenstva,že některé knihy stojí za to přečíst.

29.04.2018 5 z 5

Samorostka Samorostka Marcela Mlynářová

Autorka bývala vtipná,měla dobré postřehy,ráda jsem ji četla.Ale její poslední knihy jsou jen nudná popisování jejích cest.Nejnovější knihu jsem si půjčila v knihovně v naději,že se zase objeví její humor.Bohužel!Ztráta času,nedonutila jsem se dočíst.

28.04.2018 odpad!

151 důvodů proč (ne)cestovat s tátou po Skandinávii: Dobrodružství holky s bucket listem 151 důvodů proč (ne)cestovat s tátou po Skandinávii: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Čtivé a zábavné. Lucka píše vždy s humorem a s nadhledem, navíc vše dokáže popsat tak, že mám pocit, že jsem tam taky.
Popisuje 31 dní společné cesty s tátou a Marvelem obytnou dodávkou. Na konci každého dne nechává zhodnotit den i z pohledu taťky a někdy i Marvela.
Spousta krásných fotek; Marvel téměř na všech :-)
Doufám, že Lucie brzy napíše knihu i o Arizona trailu, který nedávno zdolala.

26.05.2024 5 z 5

Výtah Výtah Linwood Barclay

Předchozí knihy se mi moc líbily,proto jsem si půjčila i Výtah. Ale jako by to psal někdo jiný........ Za mě zklamání.

15.12.2023 2 z 5

Ledovou pustinou k severnímu pólu Ledovou pustinou k severnímu pólu David Hempleman-Adams

Velmi čtivé,moc pěkně popsané, krásně si člověk dovedl vše představit - přírodu i útrapy.Měla jsem pocit, že jsem tam s nimi.

18.11.2023 5 z 5

V horách sNím V horách sNím Tereza Kopecká

Hodně krásných fotek, přehledný popis celého trailu.
Ale Lucie Kutrová a Monika Benešová mě svým popisem putování bavily přece jen víc,tady to na plný počet není.

01.11.2023 3 z 5

V zajetí polární zimy V zajetí polární zimy Leoš Šimánek

Takový čtivý dobrodružný příběh. Mrazivé počasí, divočina,3 kamarádi......

10.04.2023 5 z 5

Druhá garnitura boží Druhá garnitura boží Willi Heinrich

Velmi zajímavá, čtivá kniha. Četla jsem už před spoustou let,ale uvažuju, že se k ní ještě někdy vrátím......

Rozhodná chvíle Rozhodná chvíle Jaromíra Kolárová

Rozhodně za plný počet. Autorka dokáže přesvědčivě popsat pocity žen v různých situacích,velmi čtivá kniha.