morpheus morpheus komentáře u knih

Invaze Invaze Roman Bureš

Tak kniha prectena a jako vsechno od autora vynikajici vec od zacatku do konce. Mam dojem, ze v jednom odstavci lze vycitit naznak dalsiho pokracovani, ale necham se prekvapit :)

11.11.2022 5 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Po par letech jsem se opet vratil k Lovcum. Ne, ne, toto se vazne neda, neni tam nic kvuli cemu bych tu knihu mel dat celou bez nuceni se do cteni a to jsem si nakoupil a precetl drtivou vetsinu vybornych Kotletovych knih, ovsem krome tech povidkovych ( povidky me nebavi ) a 21 uderu, kterou ani cist nebudu.

12.06.2021 2 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Vsechny 3 knihy serie SPAD dostaly plny pocet hvezd, je to hodne povedene, pana Kotletu chvalim. jen poprosim vydavatele, k podobnym kniham priste povinne prilozit baleni pytliku na blitky :)

03.08.2020 5 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

03.08.2020 5 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Kniha se da zvladnout za odpoledne, kdyz venku chcije, nebo jen se Vam nic nechce. Furt nechapu to nizke hodnoceni, Coelho je uplnej magor, tak to proste je, ale nektere knihy jsou vylozene k zamysleni - nad svym vlastnim zivotem, nebo nad necim, o cem vime, ze to tak je, jen v te debilni dobe si to neuvedomujeme. Dabel a slecna Chantal - ano, po letech tu knihu zase vidim jinak a je jeste lepsi, takze vrele doporucuji k precteni, za me plny pocet hvezd :)

06.07.2020 5 z 5

Konec křížů Konec křížů Martin Moudrý

Vynikajici vec :) Diky Martine !

04.11.2016 5 z 5

Pán hor Pán hor Kristýna Sněgoňová

Timto jsem bohuzel zakoncil celou serii, dalsi knihy vzhledem k vysoke cene elektronickych verzi uz kupovat nebudu a tento byznys podporovat nehodlam.

22.03.2023

Inferium Inferium Roman Bureš

Pozor hlaseni, konecne se mi dostal do ctecky druhy dil Inferia a tudiz je mou "svatou povinnosti" si znova precist Inferium I, ktere jsem uz tady okomentoval a pokracovat Inferiem II. Konec hlaseni :)

19.09.2022 5 z 5

Impérium Impérium Roman Bureš

Tak Propast casu doctena, treti dil se tahne jako smrad, moc politiky, malo akce a hodne divnej konec, ale presto davam plny pocet, protoze cela trilogie je skvele napsana a urcite se k ni opet po case vratim. Diky Mistre :)

03.08.2022 5 z 5

Aktivní kovy Aktivní kovy Štěpán Kopřiva

Aktivni olovo je naprosto silena vec, aktivni rtut jsem nedocetl, nejak me to nebavilo

03.03.2022 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Vynikajici vec :)

09.02.2022 5 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Vynikajici vec :)

09.02.2022 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Precteni teto knihy je svatou povinnosti kazdeho fanouska Bratrstva krve :) Za me opravdu povedeny.

04.09.2020 5 z 5

Útok na jižní pól Útok na jižní pól Heinrich Hubert Houben

Vynikajici a knihu nedam z ruky :)

31.01.2017 5 z 5

Devátá sféra 1 Devátá sféra 1 Martin Moudrý

Kdyby se na zacatku knihy hlavni hrdina nechoval jako s prominutim prizdisrac a poohlednul se radeji po jine babe, nez aby chodil s prosikem a skemral o odpusteni, coz me osobne dost iritovalo, kniha by ode me dostala vetsi pocet hvezd. Takto...stezi 3 hvezdicky ;)

04.11.2016 3 z 5

Ivkova biela mať Ivkova biela mať Ján Bodenek

Prave jsem doposlouchal jako slovenskou rozhlasovou hru a nestacim se divit. Velmi smutny, ale urcite realny pribeh z doby, kdy bylo bezne vykoristovani cloveka clovekem a mam obavu, ze ta doba muze znova prijit pri dnesni bezcitnosti :/ Ke konci pribehu me az neskutecne srali ti dva spratci Ondro s Misom, nakopat je do pr*ele je malo !

02.11.2023 5 z 5

Kukaččí vejce Kukaččí vejce Cliff Stoll

Vynikajici kniha a jak uz tady nekdo zminoval, je svatou povinnosti kazdeho unixaka si tuto knihu precist. Budme radi za dnesni verze linuxu, ktere k nam prijdou relativne zabezpecene, nerikam, ze na 100%, par veci je potreba po instalaci udelat.

18.09.2023 5 z 5

Tovaryš Tovaryš Alex Drescher

Kdyby autor do toho nezakomponovat pritepleny elfy, bylo by to uplne bez vytek ( teply elfy opravdu nemam rad ! ) , ale i takto tomu davam plny pocet, protoze autor pise ctive a celou dobu jsem se naramne bavil. Jen tak dal Alexi, jde Vam to dobre :)

14.02.2023 5 z 5

Destrukce Destrukce Alex Drescher

Pro me je Alex Drescher zcela novy autor, o kterem jsem predtim neslysel, kazdopadne velmi mile prekvapil a jelikoz mu nechci snizovat hodnoceni, ma za me 5 hvezd, ale realne bych dal 4 za ten zmateny uvod :)

08.01.2023 5 z 5

Zabiju vás v zájmu lidstva Zabiju vás v zájmu lidstva František Horáček

Bohuzel nedocteno, kniha me nezaujala ani po precteni 20% a nema cenu to hrotit. Je psana velmi divnym stylem, ale mozna jsem jen zhyckany z jinych autoru. Mozna se k ni po par letech vratim, uvidim :)

08.08.2022 1 z 5