MonaKusa MonaKusa komentáře u knih

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

Do sci-fi knížek se moc nehrnu a abych řekla pravdu, už vím proč. Nemám dostatek fantazie. Knížka je dost originální a je to celý autorčin svět. Moje fantazie nesahá tak daleko, ale i přesto se mi kniha líbila.

19.05.2018

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Protože se mi druhý díl moc nelíbil, tak jsem neměla velká očekávání a asi proto se mi kniha líbila :) Přišlo mi,že se konečně začalo něco dít a nebylo to jen plácání o ničem. Bylo divné, že se Diana v kouzlení tolik zlepšila, když ještě v minulém díle nedokázala ani rozklepnout vajíčko a tady se pokouší o vyšší magii. :)

01.04.2018 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Kniha se mi líbila ,i když kapitoly o Irovi byli občas zdlouhavé a nudné. Po přečtení knihy se za tento názor stydím, protože mi je jasné, jak moc svou ženu miloval. Se Sophií jsem se úplně sžila a Luke největší sympaťák!

25.03.2018 4 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Tahle knížka mě neuvěřitelně bavila! Konec jsem tedy odhalila, ale to nic nemění na tom, že knížka byla skvělá. :)

22.03.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Nejdřív jsem si musela zvyknout na zvláštní formu psaní autorky, ale pak jsem se začetla a i si pobrečela. Super! :)

25.02.2018 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se mi hrozně líbila, ze začátku se to trochu táhlo,ale pak jsem se do příběhu úplně ponořila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl!

02.01.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná knížka! První část mě úplně uchvátila, druhá část už trochu vázla. Jinak ale krásný příběh s trochou tajemství :)

25.12.2017 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Páni! Já brečela.. Ale já brečím u všeho. :) Krásně popsané a ten děj. Krása! Úplný opak mé předchozí čtené knihy Osm. Tahle je tak optimistická!

05.12.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha je velmi pěkná, ale není to kniha ,kterou bych si musela přečíst znova.
Kniha je čtivě psaná a prolínají se v ní snad všechny typicky ženské žánry a rysy. :) Snad kromě super kladné hlavní postavy... :)

29.11.2017 4 z 5