moma08 moma08 komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tohle se četlo samo,ani mi nepřišlo, že to má tolik stran. Kniha se mi moc líbila.

19.12.2021 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Sice jsem se ze začátku začetla a bylo to fajn, ale v půlce knihy jsem trošku tempo zvolnila a až ke konci to zase nabrala...
Nebylo to špatné, docela mě to i bavilo.
Jsem zvědavá na další díly, ale než budou, tak už nebudu pravděpodobně nebudu vědět, o čem byl tento ...

08.12.2023 4 z 5

Ian Ian Lauren Layne

To bylo docela pohodové čtení..
Mně se to z jedné strany líbílo, ale z druhé to bylo strašně předvídatelné a zápletka mohla být trošku větší...
Další díl si určitě přečtu.

22.10.2023 4 z 5

Poškození Poškození Tijan (p)

Já tuhle knihu asi zase nebudu hodnotit, jako první díl.
Vůbec nechápu o co tam šlo. Jsem totálně zmatená a už v polovině jsem si říkala, proč ji sakra čtu.
Spousta věcí nedávalo vůbec smysl a některé scény mi přišli strašně směšné.
Pro mě asi hodně špatný....

28.12.2022

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Takových příběhů, kterých je o přitažlivosti mezi nevlastními sourozenci jsem už četla více, takže tohle nebyla žádná novinka.
Tenhle byl ale takový jiný díky hlavní hrdince, která byla uzavřená někde v minulosti a strašně těžko se přes to dostávala, po čase už mě to docela štvalo.
Kaith byl zlatíčko a byla velká škoda, že nedostal stránky na to, aby se sám vyjádřil.

15.12.2022 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Teda tak to bylo zase něco, i když musím souhlasit s komentáři od děvčat, že takových příběhů je mnoho, ale i přesto jsem ráda, že jsem si příběh přečetla.
Ale mám tady takové ale, protože necítím, že by to bylo na pět hvězdiček.
No čtivé to bylo a já jsem zvědavá jestli se přeloží i zbytek dílů, i když to skončilo dobře.

11.11.2022 4 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Tohle bylo opravdu něco, protože moje emoce při čtení této knihy byly jak na houpačce.
Klobouk dolů před hlavní hrdinkou, která to teda v životě měla sakra těžké a jsem opravdu ráda, že to byla jen fikce, i když samozřejmě nejsem tak naivní, abych nevěděla, že tohle se bohužel děje.
Příběh se četl opravdu dobře, ač to bylo, jaké to bylo, nemohla jsem knihu odložit.
No a hlavní hrdina, achhh, to byl kluk se srdcem na správném místě, přestože se ze začátku choval zvláště.
Konec mě rozsekal.

15.10.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Ze začátku knihy jsme byla hodně překvapená, kolik je tam erotiky, jelikož v předchozích dílech určitě toho tolik nebylo.
Navíc jsem si říkala, že to je hned nějaké sladké než jsem se tedy přehoupla dál, kde už to bylo plné emocí.
Tenhle díl se mi osobně líbil se všech nejvíce.

13.10.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Nejdříve jsem si myslela, že tenhle díl vynechám, jelikož tuhle romanci, kde figurují dva muži nevyhledávám, ale po přečtení jsem ráda, že jsem to neudělala!
Moc se mi příběh líbil a jsem mile překvapená, jak dobře to bylo napsáno.

07.09.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Po nějakém to pátku jsem si tuhke knihu opět přečetla a zjistila jsem, že jsem k ní ještě nenapsala recenzi.
Děj vás krásně vtáhne a vy čtěte a čtěte a už jste na konci.
Je to napsáno z pohledu hlavní hrdinky a druhá kniha, která je napsaná z pohledu Lucase u nás bohužel přeložena nebyla.
Příběh byl pěkný a i když je to pro mladší ročníky než jsem já, tak mi to nevadilo.

13.08.2022 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Ale jo, bylo to čtivé, čtenář cítí chemii, kterou mezi sebou mají hlavní hrdinové.
Jo bylo to asi zbytečně dlouhé a člověk se dost utápěl v myšlenkách hlavní hrdinky.

07.08.2022 4 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Tohle byl nádherný příběh, který ve mě vyvolal spoustu emocí a je mi líto, že jsem tuhle knihu přečetla během jendoho dne, protože tohle je něco, co nechcete, aby skončilo.
Vždycky se bojím toho, že s každým dalším dílem série bude klesat kvalita, ale tady ne!!
No a za poznámky od autorky, které měla na konci, jsem byla ráda.

28.07.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Toto je ideální kniha na dovolenou, prostě oddychovka.
Určitě jsem od Penelope čekala více, ale celkově zklamaná nejsem.

20.07.2022 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

To teda bylo něco, prostě WAU. Tenhle příběh mě pohltil od začátku až do konce.
I když jsem on nějaké doby tušila, kdo je vrah, tak byli chvilky, kdy jsem byla zmatená a říkala si, že asi ne, ale ono bum a jo.
Po dlouhé době kniha, které dávám 5 ⭐ a dala bych určitě více!!

17.04.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

To bylo něco. Tahle autorka to prostě umí, ten její styl psaní je super! Knihu člověk přečte během dne a pocity, které po přečtení zůstanou jsou nepopsatelné, aspoň pro mě. Moc se mi líbilo, že hlavní hrdinka není fyzicky dokonalá a i přes to je milovaná...A hlavní hrdina ač byl, jaký byl, tak velmi překvapil...

15.02.2022 5 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

Tenhle díl byl pro mě slabší než předchozí, ale i tak jsem si to s hlavními aktéry, i s těmi vedlejšími, užila a jsem za to ráda...

31.03.2024 4 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Tak to bylo milé překvapení, které mi tato kniha poskytla.
Příběh díky hlavní hrdince pobavil a o pletacím klubu ani nemluvím, opravdu jsem se místy dost nasmála.
Tuhle oddechovku jsem potřebovala a ani mi nevadí, že to nebylo dokonalé.
Hurá na pokračování...

22.03.2024 5 z 5

Přeju si... tebe! Přeju si... tebe! Tracy Brogan

Pohodová kniha s příjemnými postavami a momenty, u kterých se čtenář zasměje.

19.03.2024 4 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Jsem trošku v rozpacích, protože se mi zdá, že tenhle díl měl pokles o proti prvnímu..
Ano, ani z prvního dílu jsme si úplně nesedla na zadek, ale čekala jsem, že se to pořádně rozjede a ono nějak ne...
Autorka mám přesto ráda, protože píše čtivě, takže uvidím, čím mě překvapí v poslední díle.

16.11.2023 3 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Tohle bylo opravdové překvapení, autorku jsem vůbec neznala, a tak jsem si řekla, že to zkusím a udělala jsem dobře.
Kniha se perfektně četla, zasmála jsem se u ní, a to hlavně na začátku, díky Emmě, která byla na svůj věk totálně střeštěná.
Ale nebyli to jen veselé chvilky, občas mi jí bylo líto.
Díky tomuto příběhu si člověk uvědomí, že se najde spousta lidí, která se před svým okolím přetvařuje, jen aby se někomu zavděčili.
Možná zkusím i nějaké jiné knihy od této autorky.

17.11.2022 5 z 5