Missys17 Missys17 komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Skvělá, úžasná knížka, přečetla jsem jí jedním dechem :)

16.02.2013 5 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Podle předchozích komentářů se to spoustě lidem nelíbilo ale mě se knižka četla velmi dobře a i děj byl napínavý.

Počátek Počátek Jessica Khoury

Úžasná kniha, napínaví děj, který mi vyrazil dech. Těším se na další díla od této autorky :)

26.06.2013 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

ze začátku to bylo takový všelijaký, chvílema až zmatený ale pak to se to rozjelo a příběh byl napínavý..

22.02.2013 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Užasný příběh, který člověka uplně pohltí :)

29.04.2013 5 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Zajímavý a napínavý příběh, ale plný počet hvězd dát nemůžu, jelikož chvilema je ten příběh snadno předvídatelný, ale další díl si určitě koupím :)

20.04.2013 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Úžasná kniha, už se těším na další díl :)

13.04.2013 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Skvělá knížka, velimi napínavá a opravdu velmi neočekávaný konec, který mě až trochu zaskočil :) musím si pořídit další díl :)

28.02.2013 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Jedním slovem, skvělá ...

18.02.2013 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Skvělý spisovatel a tato kniha o tom vypovídá, i když ze začátku dá chvíli zabrat se zorientovat v nepřeberném množství postav a jmen i tak to stojí za přečtení celé ságy.

Město Ember Město Ember Jeanne DuPrau

Dobrá kniha, není tolik náročná. Těším se na její pokračování.

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

no tak tento díl se mi zatím líbil ze všech dílů upířích deníků nejméně.

Široké okno Široké okno Daniel Handler

Vzhledem k tomu že je to již 3 díl by člověk čekal že nám autor už trochu poodhali, proč vznikl požár v domě jejich rodičů a další otázky, které nebyli vysvětleny. Snad už ve 4. díle bude něco odhaleno

17.08.2012 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásně bajky, i když někdy mi přišli dost drastické jako například Mágovo srdce.

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Prostě super co víc dodat :)

17.08.2012 5 z 5

Sapphique Sapphique Catherine Fisher

Bezvadá a skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem, skvělý a napínavý děj a závěr, který bych já nečekala.

17.08.2012 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Oddychová knížka, dívčí román o problémech dospívající dívky která je navíc princeznou.

Místo pro princeznu! Místo pro princeznu! Meg Cabot

Oddychová kniha pro mladá děvčata. I když musím podotknout, že knižní předloha se od filmu velmi liší.

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

Knížka pro mladá děvčata, ale je to podáno celkem dobře a čtivě, je to spíše taková oddychová knížka u které člověk nemusí tolik přemýšlet a hledat souvislosti.

Temné terárium Temné terárium Daniel Handler

Vzhledem k tomu že první tři díly knihy byli zfilmovány, tak mě tato kniha až tak moc ničím nepřekvapila, těším se 4 díl, který už zfilmová nebyl.