Miškus Miškus komentáře u knih

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Toto je moje druhá kniha od Tomáše. Zase uspokojila moje očekávání. Mám ráda příběhy podle skutečné události a ještě k tomu z lékařského prostředí. Je tam hezky ukázáno jaké mají podmínky lékaři v jiné zemi. A jak si musí poradit v krizových situaci bez potřebných nástrojů. Knihu mohu jenom doporučit.

06.08.2021 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Velmi zajímavý příběh. Velice se mi líbilo jak je zpracovaný příběh slepého člověka.S čím se musí potýkat.

03.08.2021 5 z 5

Nemám co dostat. Kniha se mi moc líbila. Děj byl super. Celkově cely kouzelnický svět se mi hrozné líbí.

02.08.2021 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Kniha mě velmi zklamala. Příběh se hodně táhnul. Moc mě to nebavilo.

31.07.2021 1 z 5

Křiváci Křiváci Maureen Johnson

Kniha byla výborná. Bavila mě od začátku do konce. Celkový děj byl krásně napsaný a zápletka, která se tady nevyřešila byla super. Jsem zvědavá jak bude příběh pokračovat a jak se budou vyvíjet Křiváci.

30.07.2021 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Kniha se mi moc líbila. Moc doporučuji. Poezii nečtu tak často, ale tato se mi moc líbila.

25.07.2021 5 z 5

Od názvu knihy jsem očekávala něco jiného. Některé příběhy byly super. Ale znovu bych ji už nečetla.

22.07.2021 3 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kniha se mi moc líbila. Zápletka byla zajímavá. Vůbec jsem nečekala jak to nakonec dopadne a co se za zmizením Sáry skrývá.
Doporučuji.

13.07.2021 5 z 5

Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek

Kniha se mi moc líbila. Je smutné, že v jiných zemích není tak vyspělá zdravotnická péče jako u nás. Knihu doporučuji.

07.07.2021 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Kniha byla super, krásně napsána detektivka. Bavilo mě postupné pátrání po pravdě a konečné rozuzleni zápletky. Doporučuji.

06.07.2021 5 z 5

Hodně mi vadilo jak se střídala minulost a současnost. Ta minulost mě moc nebavila.

06.07.2021 3 z 5

Byla jsem velice překvapená, jak se mi tato kniha líbila. Moc hezky morbidně napsané.

06.07.2021 4 z 5