Misha* Misha* komentáře u knih

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Už dlouho jsem nečetla tak dobrou detektivku. To, že autorka pracovala několik let u FBI, se pozitivně odrazilo na její knize. Velmi dobře promyšlený příbeh!

21.11.2021 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Sandie mě opět nezklamala. Její předchozí kniha Matčina hra byla skvělá, takže jsem se na tuto moc těšila a nesměla v mé knihovně chybět, začetla jsem se hned během prvních stran. Kniha mě naprosto pohltila a stránky ubíhaly velmi rychle. Příběh je strhující, napínavý a velmi čtivý. Hodnotím velmi kladně, je to jeden z nejlepších psychothrillerů co jsem zatím četla.

21.11.2021 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Neni uniku bylo rozhodne lepsi dilo. Zde jsem mela obcas pocit ze to je prilis nerealne.

02.01.2021 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Kniha se dobře četla o tom žádná, děj byl velice zajímavý takže jsem ji rychle přelouskal, ale co ten konec :( ten mě hrozně zklamal.

02.01.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Rob jako vždy prostě nezklame. Už se těším na další díl!

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Kniha do které se začtete a nelze se od ní odtrhnout. Silný příběh statečné a odvážné Helen, kterou jsem po celou dobu knihy obdivovala.

02.01.2021 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Čekala jsem od téhle knihy trochu víc romantiky a jiskry mezi hlavními postavami, ale když to vezmu jako celek, příběh se mi velmi líbil.

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Na tuto knihu mi stačilo sobotní odpoledne, hned od začátku jsem se začetla a nemohla jsem se odtrhnout. Neskutečná mrazivá atmosféra, děj postupně graduje a takový konec knihy jsem nečekala! Jeden z nejlepších psychothrillerů co jsem četla, doporučuji!

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Naprostá pecka ! V knize je rozdílné to, že již od půlky, ani ne znáte pachatele, ale i tak byla kniha velmi čtivá, já jsem se od ní nemohla odtrhnout a dle mě Temné Hlubiny a Do posledního dechu nejlepší díla od Bryndzy !!!

26.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha byla velice čtivá, na to že je to příběh z Osvětimi nebylo v knize popsáno tolik hrůz, ale mě se kniha líbila .

26.02.2019

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Na to, že tu je spoustu negativnich komentaru tak jsem necekala zadnou slavu, kniha me vsak prijemne prekvapila, od zacatku do konce napinava, nemohla jsem se od ni odtrhnout, super atmosfera. Obcas sice absurdni dej, ale to mi nevadilo, ja bych do ni sla znova, urcite doporucuju ctenarum thrilleru :)

13.01.2019 5 z 5

Smutek sluší bárbínám Smutek sluší bárbínám Klára Škorpilová

Kniha o ničem... Vůbec mě nebavila-nic se tam neděje. Jak je to v předchozím komentáři-ztráta času

01.08.2013 odpad!

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Myslím, že z toho je určitě pěkný film, zatím jsem ho nevidela... Jako knížka-nevím, je to takové čtení o ničem, bavily mě ty vzkazy, to ano, ale na můj vkus moc pohodové čtení vlastně o ničem.

01.08.2013

Štvanec Štvanec Sadie Jones

Nejdřív mě knížka moc nezaujala, ale poté, co spisovatel začal víc popisovat pocity Lewise, tak mě to chytlo. Je to napínavé, místy i romantické a sladký konec

01.08.2013 3 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Ta knížka se mi moc líbila, je napínavá a strašně romantická.. Nádhera '))

21.07.2013

Moučníky podle vyzkoušených receptů Moučníky podle vyzkoušených receptů Alena Doležalová

Tuhle knížku rozhodně doporučuji.. Je moje nejoblíbenější s moučníky, najdete v ní spoustu zajímavých receptu a hlavně vyzkoušených

20.07.2013 5 z 5

Ottova kuchařka naší vesnice Ottova kuchařka naší vesnice kolektiv autorů

skvělá kuchařka se vším všudy!

Robinsonka Robinsonka Marie Majerová

Je to pěkná knížka, ze začátku trochu zdlouhavá, nudná, nakonec mě ale moc bavila :)

20.07.2013

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Strašný příběh, zase knížka, na kterou jen tak nezapomenu.

20.07.2013 4 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Skvělá knížka, napínavý děj, dost drsný- pro všechny to určitě není.. Tuhle knížku si budu pamatovat asi navždy... Silvia toho hodně zažila a přesto byla fůrt statečná- konec mě dostal :)