misan69 misan69 komentáře u knih

S touto knihou to byl absolutní relax. Jen tak dál pane Jonassone. A přece nechcete, aby autor dokola kopíroval Staříka.

16.06.2014 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Síla, síla, síla

25.05.2014 5 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Psycho.

09.04.2014 5 z 5

Kámen Medusy Kámen Medusy Jack Du Brul

Akce, dobrodružství, má to spád

12.03.2014 5 z 5

Oheň Oheň Angie Sage

Zase jsem trochu omládla při čtení příběhů Septimuse Heapa.

06.03.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Právě jsem si v zajímavostech o knize přečetla, že autorka ji napsala na svém BlackBerry po cestě do práce. Kvalita tomu bohužel dost odpovídá. Když si odmyslím stále se opakující erotické scény, je to o ničem. Dnes, když se mě někdo zeptá jestli jsem to už četla, tak se skoro stydím za to, že ano. S dalšími díly opravdu nebudu ztrácet čas.

20.02.2014 odpad!

Vražedná čísla Vražedná čísla John Verdon

Rychlý spád, zajímavá kniha

10.02.2014 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Moc pěkné. Na můj vkus sice příliš mnoho Aureliánů a José Arcadiů, ale autor to vlastně vysvětluje. Poetické, kruté a magické dílo, které popisuje dějiny jedné rodiny, kde první až poslední člen jsou zajímavé tragické, málokdy i komické postavy.

28.01.2014 5 z 5

Zrada Zrada Klára Janečková

Knížka poutavá, příběh dramaticky vystupňovaný, prostě se mi dost líbila. Jediné, co mi vadilo, byla spousta překlepů, které ji dost degradovaly.

15.01.2014 5 z 5

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Pěkný, poutavě napsaný detektivní román z doby Karla IV. Zhltla jsem ho na posezení.

10.01.2014 5 z 5

Smrtící nesmrtelnost Smrtící nesmrtelnost J. D. Robb (p)

Eva Dallasová opět nezklamala.

27.12.2013 5 z 5

Anatém Anatém Neal Stephenson

Nejdříve jsem tuto knihu po 30 stranách odložila, že to nedám, ale byla jsem přesvědčována, abych vytrvala a nakonec jsem nelitovala. Při používání slovníčku na konci to je i srozumitelné. Souhlasím s Enderem, že mi to připomnělo Dunu. Dobrá kniha.

18.12.2013 4 z 5