Misan1993 Misan1993 komentáře u knih

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Neznám lepší metodu jak přestat s kouřením, než tu, kterou vymyslel Stephen do své povídky!

22.02.2016 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Jo, i mě při čtení bolely nohy!
Od knihy jsem se neodtrhnul.

17.02.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Pro mě jako čtenáře literatury z malinko jiného soudku příjemná, lehce psychopaticky laděná změna v podání Christiana Greye :) Nemůžu si pomoct, ale nějaký ten pocit z knížky mě vrací k pohádce Kráska a zvíře. :)

P.S. Ne každému autorovi se poštěstí prodat během prvních čtyř dní 1 milion výtisků.

P.S.S. Zajímavé, ale zatím jediný mužský čtenář Greye v této diskuzi.

12.02.2016

Noční výprava Noční výprava Stephen King

Film Zelená míle nastavil vysokou laťku. Knižní série je však ještě výš. Neuvěřitelný čtení.

Mizerná smrt Eduarda Delacroixe Mizerná smrt Eduarda Delacroixe Stephen King

Coffeyho ruce Coffeyho ruce Stephen King

Myš na míli Myš na míli Stephen King

Dvě mrtvé holčičky Dvě mrtvé holčičky Stephen King

Coffey na míli Coffey na míli Stephen King

11.02.2016 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Bohužel oproti trilogii Bratrstva krve malinko ze slabšího šálku. Nic extra, ale zároveň nic co by se nedalo číst.

09.02.2016 3 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Nesmrtelnější bytost než Honza Bezzemek snad nemůže existovat! :)

06.02.2016 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Kulhánek mladší je na světě!

05.02.2016 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Tahle knížka byla jednodenní záležitost! Fakt hustej nářez!

29.01.2016 5 z 5

Odmaturuj z biologie Odmaturuj z biologie * antologie

Na maturitu z biologie mě to bohatě stačilo

13.01.2016 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Dvacet vulgarismů na jedné stránce? Proč ne, čtivé to je!

12.01.2016 4 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Peklo podáno neuvěřitelným stylem :) První knížka od autora a mohu jen chválit!

12.01.2016 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Je to tady, nejlepších 2400 stran této úžasné série za mnou. Jedna z velkých srdečních záležitosti pro mě. Teď už jen kvalitní remake a máme na světe čtyři neuvěřitelné filmové trháky.

08.12.2015 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Knihu za knihou se Paoliny zlepšuje, děj nabírá na obrátkách a mě nezbývá nic jiného než se vrhnout na čtvrtý díl! :)

27.11.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Koupě této knihy byla SKVĚLÁ VOLBA! Vlastně né jen knihy, ale celého kompletu a ani při nejmenším toho nelituji. Neřízeným tempem jsem prolétl první díl a už předemnou na stole stojí Eldest. Poklona autorovi, tohle fantasy já můžu.

04.11.2015 5 z 5

Neviditelné nestvůry Neviditelné nestvůry Chuck Palahniuk

Kniha mi nedala to co jsem od ní očekával a styl psaní Chucka Palahniuka asi není můj šálek kávy. Avšak do detailu propracovaná kniha. Zůstávám u svého fantasy a kriminálek.

01.11.2015 3 z 5