Odmaturuj z biologie

Odmaturuj z biologie https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46224/odmaturuj-z-biologie-46224.jpg 3 22 4

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje celou středoškolskou látku biologie – obecná biologie, biologie jednotlivých skupin organismů: viry, prokaryotické organismy, jednobuněční, rostliny, houby, živočichové, dále biologie člověka, genetika a ekologie. Kniha je přehledně zpracována do 9 větších celků, které jsou dále členěny na menší kapitoly a podkapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek. Text je doplněn mnoha přehlednými tabulkami, názornými obrázky a schématy. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium biologie.... celý text

martas006
martas006
06.02.2017 3 z 5

Pěkné a přehledné.

Misan1993
Misan1993
13.01.2016 5 z 5

Na maturitu z biologie mě to bohatě stačilo

ELMA
ELMA
05.12.2015 4 z 5

Stačila mi jak k maturitě, tak k přípravě na přijímačky na VŠ. Nicméně, pokud z biologie toho moc nevíte, stačit nebude.

Sisi11
Sisi11
11.04.2013 2 z 5

Jako biologický přehled slouží tato kniha celkem dobře, ale k maturitě, mi připadá, že nestačí.